SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta Biosira

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 19 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1096
Witam jadł ktoś mete z tej seri ? jestem własnie w 10 dni i efekty mizerne jak na razie,ale jeszcze może się rozkręci
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
i gadasz kolejna bzdurę,jeden weźmie 30 mg metki i na pączkach zrobi 15 kg z czego po cyklu mu zostanie 7 drugi z czystą miską zrobi 6 z czego mu zostanie powiedzmy 3,każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na trening,saa,odżywianie

a jak komuś zależy na retencji to mozna z ula i pszczół skorzystać

nie pakuj wszystkich do jednego worka,u mnie na siłce jest koles co robi 2 kuracje w roku na 250 testa i 200 deki wyciska 240 kg bez problemowo i naprawde bardzo dobrze wyglada,dieta kuleje u niego strasznie ma po prostu gen jka by się przyłozył mógł by duzo osiagnąć.

tearz weź drugiego na bombie kilka lat na kilku srodkach z duża większa ilością, dopieta miską i nie zblizy się nawet do jego wyników

nie szufladkuje się wszystkich a takie tłumaczenie jest dla leniwych po prostu,nie idzie ci na tej metce zmień na inną i po problemie,dalej nie trzymaj miski może wejdzie retencja,ale aby weszłą retencja potrzeba też trochę węgli i kółko się zamyka,na pomidorowej i kanapce z serkiem masy nie zrobisz.

Twoje zdrowie,twoja kasa i twoja wciąż malutka masa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 19 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1096
Exp 04/2015 M0411
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
daj ankiete działu, a najlepiej idż do tematu Polskie realia albo osobny dział o Biosirze

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1036
Ja zjadłem 100 Biosiry, łykałem 15 mg eod i przy diecie byłem zadowolony z efektów. Meta szczyt osiąga w 3-4 tygodniu, więc spokojnie. Nic nie działa w tempie pstryknięcia palca. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
W 10dni spokojnie mozna wyczuc dzialanie dobrej mety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
wyczuc sie da ale on oczekuje już efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
po cyklu powinno się określić środek albo w połowie? :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8634
jadłem tą metę w dawce 30 mg ed...działała ok....rozkręciła się w trzecim tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Z opini znajomych bardzo dobra metka. A w 10 dni to za wczesnie na jaka kolwiek ocene. Orale rozkrecaja sie po 2-3 tygodniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8634
u mnie jak się rozkręciła na dobre to musiałem węgle ciąć bo za szybko waga szła do góry...ogólnie z efektów byłem zadowolony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 19 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1096
popeye100 i jakie efekty po cyklu ? (masa obwody)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki steryd na pierwszy cykl?

Następny temat

2. Cykl, już poważniej.

WHEY premium