SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HELP ME !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1079
Mianowicie mam problem !!! Jak zaniżyć poziom teścia przed badaniami na doping ?? Strzelałem prolo 20 x 1ml. e3d . Teraz jestem na odbloku i za miesiac czeka mnie test na mocz ! HELP

Canoe is my life

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko cewnik pozostał-hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
w badaniach nie chodzi o poziom testosteronu bo po odbloku powinien wrócić powoli do normy, w badaniach chodzi o pozostałości po aplikowanym środku.

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
masz namysli zanizenie poziomu tescia przed zwyklymi badanie krwi majacymi na cely wykryc ewentualny nadmiar czy typowe testy antydopingowe ?

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
dokładnie o jakie testy chodzi, bo jak antydopingowe - to czytaj mój post wyżej

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1079
chodzi o badania antydopingowe ... Wracam po roku do sportu wyczynowego a podczas przerwy miałem cykl i od razu mi zapowiedzieli kontrole wiec jestem osrany !

Canoe is my life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz kogoś pewnego to niech użyczy moczu.
odwodnij organizm przed badaniami tak żebyś nie psiknął swoim moczem,wsuń cewnik głęboko w ptaka i zapodaj mocz osoby czystej.
aha-troszeczkę szczypie w ptaku po usunięciu tej rureczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
justine o ja *******e widze ze sposoby są nieziemskie

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
mnie szczypie już od czytania tego....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a małą buteleczkę wsadzić do kondona i wsunąć w tyłek tak aby
tylko wystawała końcówka kondona ... ?

wyjmujesz i po sprawie

bo chyba oddajesz mocz w zamkniętym pomieszczeniu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium