SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9072
ile kosztuje cykl hormonem wzrostu ? chodzi mi bardziej o wzrost i i le taki cykl by musial trwac aby osiagnac jakis efekt
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
az taki niski to ty nie jestes i sa duze szanse, ze jeszcze urosniesz, nie kombinuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9072
noo niby nie ale jednak niski ale jednak bylbym wdzieczny za odpowiedz na pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
kilka tysiecy

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4365
w wieku 18 lat to nie urosniesz juz, to sie dziecia daje. poza tym to jest drogie wiec nie ma sensu.

...:::FOREVER:ON:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9072
no ja tam czytalem wypowiedz lukasza kazimierczaka i napisal ze on sam urusl 2,5 cm w wieku 26 lat wiec chyba jednak mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31663
indywidualne predyspozycje plus duuuuze koszty w przeciagu kilku-kilkunastu miesiecy i jest szansa.Pozatym nie wkurzaj ludzi 177cm to nawet po GH miec niebede

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9072
hehe ok dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Wykopuje stary temat, nie chce zakladac nowego na jedno male pytanie ktore nurtuje mnie od pewnego czasu, a mianowicie, jaki ma sens walenie GH przez 4-5 miechow, start rowno z SAA przez 12tygodni i przeciagnac jeszcze kolejne 4-6 tygodni. 2-4iu standardowo 5/2 w celu zmniejszenia zalewania w tluszcz na ostrym cyklu masowym no i malej pomocy w odbloku, nie chce slyszec ze to strata kasy czy cos takiego, licza sie dla mnie wylacznie efekty, macie jakies doswiadczenia w tym wzgledzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi sie to podoba sam mysle polecic cos takiego tylko z testosteronem i 4 iu to slyszalem minimum tu w tym temacie pulok wypowiadal sie niedawno on bral samo gh przeczytaj sobie: https://www.sfd.pl/PEG-MGF-t506322-s3.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr Olimpia 2008

Następny temat

przeterminowana deka

WHEY premium