SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez PePoNeNt z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4611
Hej, wiem ze to nie zabardzo ten dział ale w dopingu nikt nie raczy juz odpisywac na temat efy a w przeszukanych tematach nieznalazlem odpowiedzi na swoje pytanie.

Biore efke 3 dni, 2 dni 15/200, 3 dzien 22/200 (1.5 tussi). Do tej pory tylko za 1 razem odczuwalem przyrost energi, aczkolwiek po pierwszym wzieciu dawki 22, tak kolo 4h po przyjeciu zaczal mnie bolec baniak i serducho pare razy mocniej skoczyło, cisnienie jest w normie. Zauwazylem tez lekkie mrowienie nóg, oraz zaczerwienienie skóry na twarzy (po wzieciu 22mg). Dziennie wcinam dodatkowo 1g wapnia i 6-8 asparginów. Z dodatkowych skutków ubocznych odczuwam kłucie w okolicy serca, wczoraj kuło około 3-4 minuty jak byłem na dworze i potem przestało i ani razu już nie zakuło. Cukier w normie, lecz efa zamiast pobudzac bardzo mnie osłabia i czuje sie zmęczony. Czy moge dalej ciagnac efke? pozdrawiam

Zmieniony przez - syrius18 w dniu 2009-07-12 10:29:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Mozna wiedziec, po co jesz te tussi?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
ja bym odstawil na zdrowy rozum.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4611
redukcja, przyspieszenie palenia fetu. Za 2 miesiace zaczynam wcinać izotek i babka nie kazała mi zabardzo w tym czasie zrzucać wagi, a ze mam jeszcze troche do wyjarania to chcialem teraz wykorzystać ten czas na tussi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym zwiększył dawke i ciągnał dalej skoro ta Cię nie pobudza.
Biorąc wiesz jakie są skutki uboczne zapewne połowe sobie wmawiasz.
Nikt Ci nie powie tak ciągnij nie nie ciągnij Chyba wiesz co czujesz. Spróbuj zwiększyć do 25-40 boisz się to odstaw

Zaczynasz wcinać izolatek i czego się spodziewasz? Może w ogóle lepiej nie śpij i nie ruszaj się jak go jesz.

Zmieniony przez - Hakla w dniu 2009-07-12 10:34:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4611
izolatek? przeczytaj raz jeszcze - IZOTEK
chciałes błysnąc i zrobić ze mnie umysłowe g**** a wyszedł FAIL z twojej strony :P

apropo izoteku to wlasnie w tym czasie moge miec bóle stawów i mięsni, dosc mocne, wiem bo kumpel wcinał a że dużo waże to bede musial wcinać 60-80mg izoteku, wiec napewno skutki uboczne beda

Wracajac do tussi...

Zmieniony przez - syrius18 w dniu 2009-07-12 10:38:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak czy siak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
to że efka Cię już nie pobudza nie oznacza że nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4611
Mnie pobudzenia calkowicie nieinteresuje, moze go wogole nie byc, pytam czy moge wcinać dalej efke zważywszy na to co pisze. Napewno ból baniaka oraz mrowienie nóg nie było wmówionym sajdem. Tak samo kłucie serca nie było wmówionym sajdem. Opisuje to co było w ciagu tych 3 razy , tylko raz przez godzine czułem sie źle, bo skakało ciśnienie i mi co jakis czas szumiało. Po jakim czasie wzrasta tolerancja na tego typu sajdy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Za duże dawki. Dawka 12-15mg efki + 200mg kofeiny jest w zupełności wystarczająca termogenicznie.
Większe ilośći= większe sajdy. Skoro zdecydowałeś się na tussipect to bierz 1 tabletke z mocną kawą, lub lepiej z syntetyczną kofeiną(czysciejsza)

Po treningu na efce dobrze jest uzupełnić płyny, elektrolity, magnez, potas, przydatna jest też tauryna.

Ból głowy czy kucie serca to normalka na efce. Po około 5 dniach przechodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
kilku dni, albo w ogóle, jak tomek, ja bym odstawił.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cyklon wytrysk

Następny temat

co na spadek

WHEY premium