SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANAPOLON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Witaam paany. Zastanawiam sie czy taki cykl ma jakis sens:
1-4 antek 50mged
Nie chodzi tu zeby sie zalac jak swinia, tylko zeby ubic mieso i dorzucic sily :D
Z góry uprzedzam ze cyklu nie planuje tylko sie zastanawiam czy jest sens. pozdrwiam

MASA MASA MASA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
dieta jest kluczem wczesniej nie wierzyłem wręcz sie smiałem z diety ale od kad zacząłem stosowac to juz wiem gdzie były błędy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94424 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
przez 4 tyg to nie zrobisz mięśnia,siły pewnie złapiesz ale poleci ona po odstawieniu cykle 4 tygodniowe to mozna robić jak się zaczyna przygodę z saa np na zmianę metki z kretką

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
aha a to jak wedlug Ciebie by wygladal dobrze cykl na antku?

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Anapolon - toxic very, jedyne co sobie zrobisz to krzywde z watroba. Jak chcesz sile i ubicie to winko, mozesz tez sprobowac halotestin(tylko, ze tez jest dosc toksyczny).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
ta, on halo wykorzysta...
mete i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
To jak z tym winem w koncu jest 1 pisza ze ubicie, 2 ze tylko wode wyciagnie z org.

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na winie przy odpowiednim bilansie kalorycznym idzie zrobic dosc dobre przyrosty sily ubijajac dodatkowo mieso, dzieki temu ze obniza poziom SHGB w watrobie i podwyzsza dosc powazniue endogennego tescia=zwiekszony anabolizm=wieksza sila - stad najczesiej stosowany w stackach z testosteronem. Ale solo tez daje rade. Mozesz spytac Bena Johnsona jak nie wierzysz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Ok dzieki za wytlumaczenie sog poszedl, a wracajac do antkaa to jak by wygladal sensowny cykl na nim?

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
no juz sie przyznaj ze ci dil wcisnal i cos musisz z tym zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94424 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
sensowny cykl to połączenie go z innym srodkiem,4 tyg mięsień nie zdąży się zbudować złapiesz wodę i potem to poleci tak samo jak po tych magicznych ph i 4 tygodniowych cyklach na nich.ja nie twierdzę że antek jest złym srodkiem,ale nadaje się on na kicka lub dołozenie w trakcie cyklu na przełamanie ew stagnacji.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym jednak odradzal tak silny na watrobe(najbardziej toksyczny oral) srodek przy takim wieku, no ale niech robi co chce:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

furosemid

Następny temat

Problem z test prop

WHEY premium