SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
siemka dajcie no jakies propozycje na 5 cykl pierwszy skadał sie z omki 10 szczałów 2 cykl 15 tescia prolo 3 cykl deka 8 amp do tego tescia 25 amp prolo do tego meta 100tab 4 cykl skonczyłem 2 tygodnie temu z 40 zuperki 20 prolo i 5 amp omadrynu i mysle co przywalic w styczniu obecna waga 96 kg myslałem na d boldonem 10 ml i winstrol ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
i wszytko szybkozakonczysz łacznie z zyciem A tam bez chamstwa to wez sie teraz sam zastnaow nad jakim porzadnym cyklem z dieta posłonkami odblokime suplami itp Moze anapolon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
hoho to ten ostatni cykl calkiem dlugi musial byc .... Może deka z winkiem i jakimś tesciem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1685
powiedz lepiej ile ty masz lat
cykle z dupy miales-beznadziejne
a i kup sobie slownik

kox

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6322
17 to wiek? jesli tak to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
wiecie co jak macie ******li.. to lepiej nie piszcie nic !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26453
wszystkie te twoje cykle to ---->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
hmmm może powiesz dlaczego chetnie sie dowiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
zle dobrane ze soba środki i ilości ? a stosowałes po którymś cyklu odblok ? Ciekawe czy duze gino masz ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26453
ogulnie j/w zle dobrane srodki w zlym pozadku "no jak oma na pierwszy cykl"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
wiem wiem ale byłem jeszcze głupi i była u nas moda na omke wiec wiesz o co chodzi to zapodajcie no jakis cyklon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
sk8id na chu.. sie wypowiadasz nawed roku nie przecwiczyłes HEHHEHHEHH
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Max anabolizm ;)

Następny temat

pomóżcie lub doradzcie

Wiecej