SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5811
Witam. Chciałbym zlapac kilka kilo dobrej jakosciowo masy miesniowej. myslałem zeby zastosowac dece, badz ewentualnie dolozyc jeszce winko. To moj pierwszy cykl. Moje osiagi to 90kg wagi 42 biceps wyciskanie na klatke 145kg. Staz kolo 4 lat z przerwami. Chcialbym sie dowiedziec jakie dawki deci powiniennem zastosowac na pierwszy cykl i czy warto dolozyc winstrol. pozdrawiam

umrę śmiejąc się...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Najpierw wypełnij to:
https://www.sfd.pl/***Zanim_zadasz_pytanie***-t297513.html
to Ci pomogą.
Nandro bez testa bez sensu.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Jak wspomniał kolega deke bierze się z testem a pozatem deka nie nadaje się na 1 cykl.
Na 1cykl weź metę 1-5 20-25mg ed
albo propa 1-6 100mg e2d

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5811
skoro deca na 1szy cykl odpada to mam jeszcze jedno pytanko... czy na samym winstrolu mozna przy dobrej diecie zrobic kilka kilo? jesli tak to jakie dawki najlepiej stosować?

umrę śmiejąc się...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Dokładnie. Wypełnij ankietę bo nic o tobie nie wiemy. Jak się okażesz endo to może winko z propkiem zamiast mety albo winko solo w dużej dawce.
ANKIETA.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Teoretycznie można wino na 1 raz ale:
-masy na tym nie zrobisz raczej, głównie poprawi się jakość
-wino wysusza stawy więc powinno być brane z testem a jeszcze lepiej z superką a na 1cykl bierze się 1 środek

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 473 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18404
mściciel tak to napisaleś jakby wychodziło że teść działa dobrze na stawy chooja tam wino i npp(superka) dobry zestaw w odpowiedniej dawce niezablokuje tak mocno ogólnie najlepszy stack dla mnie byłby prop+npp taki jest najbardziej uniwersalny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** Dj Smalec Zdrowia Bro *** kolejne urodzinki

Następny temat

co najpierw?????????

WHEY premium