SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

operacjia oczu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18399
witam mam bardzo mała wadę wzroku -1 dioptria. i jestem krótkowidzem.
myślałem o laserowej korekcji wzroku.tylko nie znam cek takiej operacji, proszę poradźcie mi coś. ktos moze sie na tym zna

Wielu nie zdaje sobie sprawy skąd jesteśmy. Harcorowe brzmienie jak partyzanckie pieśni

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Masz niską krótkowzroczność. Za wcześnie jeszcze na tego typu zabiegi.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18399
nie wiem czy dobrze cie rozumiem to co mam czekać az mi sie wzrok lepiej popsuje?
po prostu nienawidzę okularów. i chce je zamienić. myślałem o soczewkach ale drogo wychodzą. i też troszke kopotu z nimi jest

Zmieniony przez - _Maserati_ w dniu 2007-10-20 20:14:11

Wielu nie zdaje sobie sprawy skąd jesteśmy. Harcorowe brzmienie jak partyzanckie pieśni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
W sumie tak. Każda szanująca się klinika od razu poinformuje Cię, że zejście z 1 dioptrii na 0,5 czy na 0,25 nie da aż tak widocznej zmiany (przynajmniej takiej zmiany jaką sobie założyłeś). Pamiętaj, że przy tego typu zabiegach granica błędu wynosi właśnie 0,5 / 0,25 dioptrii.

Inaczej jest jak zjawia się pacjent z 3,0 czy wyższą np 5,0 - wtedy zejście na 1,5 czy 1,0 daje dobry efekt.

Oczywiście nie namawiam do bierności, jeśli masz chęć możesz szukać / pytać w tym kierunku.

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2007-10-20 20:22:18

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18399
aha teraz rozumiem o co ci chodzi, a wiesz może jaką wadę wzroku maja ludzie którzy nie chodzą w okularach, czy jest to 0 czy tez właśnie te 0,5 czy 0,25

ps: ta moja wada jest bardzo mała, 3 dni temu bylem na badaniach i tak wyszło a jednak czuje sie z nią jak osoba wiele gorszym wzroku, z 10-15 metrów ciężko mi zauważyć np emocje na twarzy albo napisy na tablicy

juz chyba nie ma innych sposobów oprócz soczewek zeby pozbyc sie okularów?

Wielu nie zdaje sobie sprawy skąd jesteśmy. Harcorowe brzmienie jak partyzanckie pieśni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jeśli ktoś nie chodzi w okularach to zazwyczaj ma dobry wzrok

Ty natomiast zapewne masz również niewielki astygmatyzm co dodatkowo wpływa na zniekształcenie obrazu właśnie z oddali.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18399
pewnie masz rację, dzięki za pomoc

Wielu nie zdaje sobie sprawy skąd jesteśmy. Harcorowe brzmienie jak partyzanckie pieśni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rany w nosie

Następny temat

Bark:/

WHEY premium