SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słodko mleczny posmak w ustach...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
Witam

Od tygodnia mam taki słodko mleczny posmak w ustach. Rano jest OK, posmak pojawia się koło godz. 11 i tak do późnego wieczora aż nie położę się spać.

Wyczytałem w necie, że może to być objaw cukrzycy, ale poza tym posmakiem czuję się świetnie. Dużo biegam (około 8km co drugi dzień), pływam i jeżdżę na rowerze.

Witamin mi chyba nie brakuje, bo wcinam Spirulinę, Tran, Vit. Ester C i jem warzywa (czasem :P). Mam zamiar profilaktycznie iść do lekarza w przyszłym tygodniu, ale może dowiem się od Was co się ze mną dzieje. Może ktoś miał taki przypadek?

101100011001000111000100001110100101010111

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
Bez badań ciężko cokolwiek stwierdzić - bo to może być problem z wątrobą, nerkami itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
Pit.R dowiedziałeś sie co było tego powodem? Też mam ten problem...
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 316
wiem, ze post jest stary ale też mam ten problem. dowiedziałem się za to ostatnio, ze to może mieć związek z redukcją i ujemnym bilansem kalorycznym. (chodzi tu o estry zawarte w tłuszczach wydzielające się podczas spalania tkanki tłuszczowej)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po Rekonstrukcji ACL

Następny temat

Skrecenie kostki.

WHEY premium