SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jintropin

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1029
witam
mam do was pytanie czy w polskiej aptece dostępny jest jintropin chiński ????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
raczej nie dostaniesz...ale pewien nie jestem a nawet jak jest to i tak nie wyrwiesz za bardzo...a co robisz kuracje na wzrost ?? Jedna ampułka kosztuje jakieś 150 zł wiec nie wiem czy Cie stać a z resztą duże prawdopodobieństwo wy***ek

Zmieniony przez - Trol16 w dniu 2007-01-27 11:00:59

Zmieniony przez - Trol16 w dniu 2007-01-27 11:01:33

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w polsce jest genotropin .
jina nie ma.

ciekawe ilu z tych wszystkich malolatow siega poznie po metke jak sie dowiaduje ze ten cudowny srodek jakim jest hgh jest taki drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
metax to syf...wole sie kłuć...meta to taka łatwizna jak ktoś ma opór do igły...ja i tak już jestem człowiek sito

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
meta nie jest zla, choc faktycznie wole igle... :)

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
jakoś mnie do mety nie ciągnie...jedyne co mam zamiar wziaśc w tabsach to wino...i tez sie zastanawiam..ale to jeszcze nie teraz

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj kogo stac na hgh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1029
qrwa no musze zrobić coś z tym wzrostem bo 163 cm. to przecież porażka jest ,trol myślisz że mając te 17 lat i 7 miechów to jest jeszcze szansa chociaż na 5cm. pytam cię o zdanie ponieważ sam jesteś leczony ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
ja za kilka dni mam 17 i jestem Twojego wzrostu...możesz spróbować mojego sposobu....obecnie kupiłem sobie haki na nogi w athleticshopie...i będe sie wieszał na drążku za nogi...może przyniesie jakiś efekt...ja tam robie na sobie experymenty...bo nic mi innego nie pozostało..tylko te experymenty to z głową

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1029
ale co hormon nie przynosi już żadnych efektów w twoim przypdaku ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Nie...nie wiem czy to wina ze poziom h.tarczycy i spadł...czy to juz geny..narazie bede jechał na GH i t3 do czerwca..zobaczymy czy jeszcze zdołam uzyskac kilka cm...no i do tego obowiazkowo wyciąganie na drążku

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wasze najgorsze skutki uboczne %-)

Następny temat

Temperatura przechowywania Saa

WHEY premium