SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tri Tesc Phenom

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5912
Witam, od niedawna podobno na rynku jest jakas mieszanka testosteronu, w 10 ml flakonach 350 mg na 1 ml. Miał ktoś coś takiego ? Z Phenom Pharmacy ? Jakieś opinie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1915 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11783
Fajka stoi, ale wydaje mi się że stężenie trochę zaniżone.

Tutaj masz temat:
http://www.sfd.pl/Phenom_Pharmacy-t646933.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19436
na poczatku zachwalano a teraz duzo narzekan na ten srodek ;/

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5912
Aha, bo sie zastanawialem nad tym. Kumpel ma i mowi ze za***isty. Tez nie wierzyl w stezenie i wbil 2 ml na raz, przez kilka dni mial goraczke i takie jazdy. Lapcie po sogu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1915 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11783
A może to mnie mniej trzepie, bo już prawie rok na bombie jestem. Trzeba pomyśleć o odbloku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki SAA w celu poprawy formy FIGHTERA

Następny temat

rozstepy - pytanko