SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o rade

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem po cyklu na mase ( brałem w nim metke i omke) i zastanawiam sie jaki cykl zrobic sobie teraz i jakie środki do tego dołączyć.W zwiazku z tym prosze was o porady.Z góry dziekuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
Gohan nie kazdy ma czas jak to mowisz "zajac sie osiaganiem gornej granicy swojego organizmu"...na to potrzeba czasu , odpowiednich cwiczen i wiele innych rzeczy..Moze ja nie mam czasu na to jak ty bo mam wazniejsze sprawy..Dlatego chce ( i nie jeste m wyjatkiem bo wielu tak robi) dojsc do odpowiednuch wyników w inny sposob.Mam takie prawo? Mam, więc?poza tym nie bilem omki bez głowy bo poszło mi 12 kg wagi z 15 ml wiec nie jest źle.Warunki mam odpowiedni do ssa wiec prosze o rade jak napisałem a nie o komentowanie co sie tutaj dzieje na forum..to smieszne troche.

Do szeryfa: Dzieki za info przynajmniej starasz sie pomoc i doradzic a nie komentujesz niepotrzebnie tego jak niektórzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
ankieta

==ON:D:D:D==

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
1. WIEK: 19
2. WAGA: 88
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: nie wiem dokładnie
-udo: 63
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1,5 roku z trzema przerwami po miesiacu
6. DIETA:
-białko: obecnie nie jestem na cyklu oraz mam przerwe na silowni wiec około 150 g dziennie
-węglowodany: tak samo jak wyzej i dlatego około 250 dziennie
-tłuszcz: nie licze tłuszczu
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 10 tyg omnadren 250 (15 zastrzyków) i metanabol (100 tabs 5mg/tabs)
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: siła rzeżba bo masy chyba juz mi tak bardzo nie trzeba
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 3 miesiace
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):normalna
13. STAN ZDROWIA: b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie mam sklonnosci
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 115 kg
-martwy ciąg: nie wiem
-przysiad: nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
lepiej wez sie za odzywki niz za saa jakis stack kreatynowy i bedzie git.np storm i shock therapy i pilnuj miski bo to podstawa bo chyba nie za duzo jesz.

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-05-25 19:48:25

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-05-25 19:49:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
no spoko odzywki moga byc chodzilo mi tylko o rade.Czy nie pilnuje miski? hmm mysle ze waze odpowiednio a na pewno nie za mało :P czyli cwiczenia adekwatnie na sile i rzeźbe tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
witam wszystkich mam maly problem nie wiem jak brac to co mam ile dziennie i co ile godz i co z czym mieszac do dyspozycji mam tak:
Omandren 250 5x1ml Jelfy , prop 100 10ml AtomicLabs , methanex 10 100tab Razaka , Stanex 10 100tabs Razaka , Deca 200 10ml AtomicLabs

Biore pierwszy dzien dzis te i zaczolem od methanexu samego biore po 3 tab co 8 godz potym planuje omke po 2ml tyg potem deke 2ml tyg razem z prop1100 2ml tyg a na koniec stanex po 4 tab dziennie co wy na to jesli zle to prosze to rozpisac jakie przerwy miedzy cyklami itd z gory dzieki za odpowiedz i pomoc licze na szybka pomoc:):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
zaloz swoj temat wypelnij ankiet i dostaniesz odp chyba ze sie nie kwalifikujesz do saa./.do autora mowisz ze trzymasz miske i na omce i mietku masz 39 w kablu i to brales na 1 cykl?a jaki masz cel cyklu?

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-05-25 22:37:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 804
ja *******e seba poczytaj troche znaim zrobisz se krzywde,za malo masz srdokow dokup i zaloz swoj temat

>> O N <<
forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
aaaaaa masz wpisane rzezba ja na twoim miejscu bym masowal bo przy tym wzroscie to slabo pewnie wyglada te 39 w kablu,chyba ze chcesz wygladac jak tajlandzki wojownik,bo kazdy ma inny cel

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-05-25 22:41:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
To wyglada tak mam 19 lat trenuje od 15 roku zycia obwody dzis patrzylem:
biceps 41cm, klatka 118cm, pas 87, udo 59cm, lydka 41cm,
Wyciskanie tez nie najgorsze plaska 120 itd wzrost 171cm waga 90kg i tylko prosze o porade co do tych specyfikow ktore mam a nie co dokupic itd a nie bede nic zakladal tematow bo mam tylko prosbe o to i nic wiecej to poco mam zasmiecac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
no wiesz szeryf teraz to wygladam bardziej jak jakis sportowiec niz paker :P bo faktycznie tak bez napietych ramion to no nie wyglada to zle ale nie wyglada tez dobrze przydaloby sie bica poprawic tak zeby bylo widac..czyli proponowalbys jednak na mase i w stylu omka i susta dalej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clen

Następny temat

ile CLOMU ?...

WHEY premium