SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę diety redukcja 179cm 77kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2479

Formularz - Proszę o pomoc

27

mężczyzna

Cel

redukcja

Waga

77

Wzrost

179

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok 18%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca raczej spokojna, 3x treningi FBW o 6 rano w poniedziałki, środy, piątki

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Trening FBW 3x w tygodniu ok 40min + 10min bieżni przed treningiem

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Dieta zbilansowana ok 2300kcal w dni nietreningowe/ 2600kcal w treningowe

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Jest OK

Stosowana lub planowana suplementacja

Kreatyna 3g codziennie rano
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 18
Witam!
Jestem na etapie układania sobie diety redukcyjnej. Obliczyłem zapotrzebowanie wzorem z forum i wyszło mi 2874kcal. Odjąłem na początek 374kcal i ułożyłem dietę na 2500kcal. B: 169g (2,2/kg) T:55g W:330g

Poniżej przykładowy dzień. Trenuje 3 x w tygodniu FBW, mniejsze ciężary i 12 powtórzeń. Treningi o 6 rano przed pracą, śniadanie jem zaraz po treningu. Przed treningiem nic.

Od 3 tygodni jestem na diecie- ok 2300kcal w dni nietreningowe oraz ok 2600kcal w treningowe. Rano biorę 3g kreatyny.

Dodaje zdjęcie bo sam nie wiem czy redukować i potem robić spokojną masę czy spróbować rekompozycji? Albo od razu masy?

Zmieniony przez - lancus3 w dniu 2018-02-26 22:24:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 228 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6711
na pewno nie trenuj bez sniadania bo to co zrzucisz to będą tylko miesnie. Przy takiej sylwetce jak nabierzesz trochę miesni redukcja nie będzie raczej potrzebna tylko nie rob typowej masy na plusie kalorycznym a raczej na 0 bilansie ale wydaje mi się ze 2800 to dla ciebie za dużo. Jakie efekty przyniosła ta dieta 3 tygodniowa? masz pomiary i wagi z każdego tygodnia? jak ćwiczysz tak wcześnie z samego rana to jakies bialko chociaż czy cos. no i kolacja jest za ciezka i zbyt kaloryczna

Prowadzeni przeznaczeniem gotowi je zmieniać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6717 Napisanych postów 76169 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 637620
Tak , napewno zrzuci miesnie jak nie zje śniadania .....
Redukcja i tylko redukcja innej opcji nawet nie rozwarzaj .
Tylko zrób porządek w diecie wywal sosy i produkty przetworzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 228 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6711
Flex ale ty za mną chodzisz. Widziałeś zdjęcie ta otyłość na pewno nie jest chorobliwa nie widać żadnych efektów treningów wiec cos z tym trzeba zrobić jak by urosła klatka barki lapy ten brzuszek nie urósł nie byłoby złe, niemniej jednak nie zachęcałem go do masowania a do zbilansowanej diety i zwrócenia uwagi na trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6717 Napisanych postów 76169 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 637620
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie z obserwacji i analizy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak mniej więcej by to wyglądało w dzień treningowy:

Zmieniony przez - lancus3 w dniu 2018-02-26 23:14:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czy tak może być

Zmieniony przez - lancus3 w dniu 2018-02-27 18:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 140 Napisanych postów 702 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10354
Nie moze. Szynka delikatesowa to prawdziwy delikates: chemia i miesne smieci. Chyba nie traktujesz tego jako substytut miesa?

Dalej..2300 kcal, wygladasz "jeszcze" na faceta, oh**ales? To za malo.

No i tluszcze...55g to malo, smialo z 80g zapodaj.

Ogolnie jestes wiedzowym slabeuszem, brak podstaw. Do nauki, w podwieszonych mnostwo pozytecznej wiedzy...czytac czytac czytac

Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2018-02-27 20:04:33

Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2018-02-27 20:07:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chodziło mi o gotowanego kurczaka, źle wybrałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3439 Napisanych postów 8469 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 407864
Kurczaka ważysz i wpisujesz przed obróbką - czyli mięso kurczaka bez skóry, mięso z ud, co tam masz. To nie jest żaden must have dietetyczny - mięso z kurzej piersi - są inne mięsa, i je też trzeba wprowadzać dla urozmaicenia i jako źródło tłuszczy zwierzęcych

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny [89kg]

Fruzelina