SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cholesterol, wysokie trójglicerydy a clenburexin, L-karnityna i HMB

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 2785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 176
Witam. Chciałbym dołączyć do tego tematu. Od początku:
mam 23 lata, 176 cm wzrostu
Ponieważ zawsze byłem sprawny fizycznie oraz dbałem o utrzymanie kondycji grałem w nogę, chodziłem na siłkę, biegałem oraz pracuję fizycznie w remontach. Zaniechałem tego, z różnych osobistych powodów do których dołączył też stres i osiągnąłem w 2010 wagę 98 kilo. Od września 2010 zacząłem walczyć z nadwagą i oblepiającym tłuszczem.
Przełomem była praca fizyczna we Francji gdzie dodatkowo zacząłem ćwiczenia ogólne (domowe) oraz dołączyłem do diety clenburexin. W między czasie robiłem badania miałem wtedy wysoki cholesterol całkowity, LDL, niski HDL, i trójglicerydy w normie. Aktualnie gram w nogę, dalej pracuję fizycznie w remontach, ćwiczę przede wszystkim mięśnie brzucha, klatki, ramion nie biorę clenburexinu, ale stosuję dietę i:
Na luty 2011 mam cholesterol całkowity w wartościach nieznacznych
, LDL w normie, dalej niski HDL i 220mg /dl trójglicerydów.

teraz moje pytanie, ponieważ pod koniec marca wyjeżdżam na 2 miesiące do pracy w Danii. Tam na 100% będę miał dietę , chcem dalej ćwiczyć brzuch, klatkę piersiową, ramiona za pomocą normalnych domowych ćwiczeń i hantli, aby po powrocie wrócić na siłownię i się rozwijać .
Ponieważ chciałbym wspomóc redukcję trójglicerydów, podwyższyć poziom HDL i zacząć spalanie tkanki tłuszczowej zastosował bym do diety L-karnityne. I jako drugi stosował bym HMB, aby podtrzymać rozwój mięśni lub chociaż nie zjadanie ich przez organizm (przy diecie i pracy fizycznej).
O wzrost HDL pewnie będe musiał zadbać w diecie.

Moje pytanie czy te 2 środki HMB i L-karnityna pomogą w redukcji tkanki tłuszczowej, i pracy nad mięśniami brzucha, klatki, ramion i wspomogą spadek cholesterolu w tym najważniejsze trójglicerydów. Clenburexin działał dobrze jednak już chyba się do niego przyzwyczaiłem i podnosił mi ciśnienie. A przy wysokich trójglicerydach to raczej nie dobrze.
I co forumowicze jako specjaliści od suplementów by mi doradzili.
Lekarze na wszystkie odżywki mówią, że to ściema, a ja wiem swoje.
POZDRAWIAM I MAM nadzieje, że trafiłem w temat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przepuklina pachwinowa

Następny temat

Guz na nadgarstku

WHEY premium