SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie na koksie ( III stopień wtajemniczenia)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2550
ja żałuje że zacząłem z koksem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29368 Napisanych postów 62832 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902145
a ja nie bo bym chyba zyl tylko i wylacznie od soboty do soboty od imprezy do imprezy zycie jest brutalne i bardzo mocno podcina skrzydla marzeniom.nie wszystko mozna miec do wszystkiego dojsc nie kazdy moze byc bogaty i nie kazdy moze byc szczesliwy.najwazniejsze zeby zyc w zgodzie z soba.mi praca czy rodzina ktorej jeszcze nie mam szczescia nie daje.szczescie daje mi silownia i saa i nie zamierzam z tego rezygnowac.imprezowanie alko co sobote mnie cieszy przez miesiac pozniej sie nudzi i tesknie za spokojnymi weekendami na cyklu kiedy sobie od pracy odpoczne pocwicze obejrze jakis film,nie marnuje calej niedzieli na spanie po sobotniej imprezie.

zyje w zgodzie ze soba czy jest to dobre czy nie dla mnie bo innych nie krzywdze w zaden sposob i nie zamierzam z tego rezygnowac jednak mam swiadomosc ze kiedys priorytety moga sie zmienic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2550
naturalny poziom teścia mam zero jestem uzależniony od koksu jak nie jestem na bombie to mi się nawet z domu nie chce wychodzić wpakowałem sporo kasy w to przez ostatnie pare lat pół dnia spędziałem w kuchni i co z tego? mam pare zdjęć z formy ot tyle. tu większość dupnie 3 krótkie cykle w roku porobi dziennie pare filetów i woreczków ryżu więc nie za bardzo wie o czym mówie trudno...pogadamy za np. 8 lat
nie chce się rozpisywać ile przez ten czas mogłem robić innych rzeczy jak moje ziomki i teraz z perspektywy czasu stwierdzam że te wszystkie koksy mięsnie i tak dalej nie były mi do nieczego potrzebne gdybym mógł się cofnąć to wybrałem bieganie i siłownie rekreacyjnie a reszte czasu które zabieroło mi to całe życia na koksie przeznaczył na 100% lepsze zajęcia pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Ciekawe, jak wielkim problemem i z jakimi oporami przychodzi ludziom wyciąganie wniosków i uczenie się na błędach innych... mówię m.in. o sobie też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Świetny art Pana Marka. Daje do myślenia.

ale

czy to o czym pisze nie dotyczy także innych dziedzin a nie tylko koksu ? np. znajomy - zapracowany człowiek, pracoholik od rana do wieczora robił kase i ma jej dużo. Co z tego ? po ok 8 latach dowiedział się że inny koleś puka mu żone. Jak sam twierdzi - zaniedbał żonke i życie rodzinne :) za bardzo zajął sie pracą i kobieta odeszła.

inny przykład - ilu jest maniaków komputerowych ? którzy całe życie "zmarnowali" przed kompem i w książkach ? co z tego mają - praca i kasa jest ok ale nie jeden taki siedzi i z zazdrością patrzy na tych co w życiu balowali, po prostu "korzystali z życia"

Każdy z nich może powiedzieć to samo - zmarnowałem cześć życia, co by było gdybym wybrał inną ścieżkę

wniosek - umiar, a nie klapki na oczach

albo siedzieć, nic nie robić w ogóle i umrzeć z głodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
poprzednik swietnie powiedzial ja siedze w angli obecnie cwicze 6 dni w tyg trzymam diete dopiero planuje pierwsze cykle na ph ale odkladam jakis chajsik , czasem sie pobawie spotkam z jakas kobieta jakos leci , zycie to nie bajka nie mozna miec wszystkiego artykul bardzo ciekawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Jasne , ze tak-zycie to nie bajka.Kazdy z nas moze przedstawic bledy swojego zycia.Tylko najbardziej w****ia mnie to jak ktos mowi ze 20 latek nie zna zycia.?Podam glupi przyklad chlopakow co od wieku 3 lat zaczynaja sami na wlasna reke bo w domu patologia..i teraz sa 2 drogi lepek wlasnie w wieku 20 lat albo trafia na kryminal albo wlasnie nauczyl sie przez te wszystkie lata samodzielnosci i teraz bedzie z niej korzystal.Osobiscie tez wyjechalem w wieku lat 19 i sam pracowalem i dorabialem sie powolutku.Silownia zawsze byla w wiekszym lub mniejszym stopniu ale byla.Tutaj w tym wszystkim chodzi o psychike czy sa ludzie ktorzy uprawiaja swoja pasje-silka, biegi, komputery itd,albo luddzie ktorzy nie widza nic innego poza-a dla mnie to juz choroba i miedzy nimi jest cienka granica.Pogodzic mozna wszystko doslownie wszystko.Osobiscie dodam ze :
wstaje o 5.00 do pracy jade 40min koncze o 17-18 w domu jestem o 19.00 jade na silke wracam i mam jeszcze energie zeby zobaczyc jakis film z kobieta isc na spacer wieczorny itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
panowie. jak ktos sie nie bawi w zawody to chyba moze delikatnie przykoksowac raz na jakis czas. nie trzeba sie zaraz wpyerdalac na maksy. tak jak z piciem czy dragami. pijesz czasami, przyjdzie czasem czas na groszka, to smao z saa. ja 10 lat temu mialem kilka cykli. potem zapomnialem, silka wciaz jest- efekty srednie. teraz dzieciak zrobiony, zona, praca, zajecie, dom, nie sadze, zebym w to wdepnal tak na maksa. sadze, ze pobawic sie mozna ale z umiarem tak jak do wszystkiego na tym globie. chociaz art jest good, pobudza wyobraznie aby tak daleko nigdy nie zajsc. pozdro

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Widzę, że deprecha jesienna zbiera żniwo, kącik anonimowego koksa się tu zrobił

Wbijcie trochę testa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINKO ŻÓŁTE

Następny temat

Koks z Ukrainy

WHEY premium