SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zwycięstwo braci :)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 384 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5960


24 lutego 2007 roku w Centrum Rozrywki Gemini w Gdyni (Skwer Kościuszki) po II kolejce „Professional Fit Max League 2007 - Polskiej Ligi Armwrestlingu" w kategoriach ciężkich: do 86 kg, do 95 kg i powyżej 95 kg, od godziny 17:30 odbyła się pierwsza w tym roku Gala Armwrestlingu Zawodowego z udziałem mistrzów międzynarodowego formatu.

Miasto Gdynia już po raz czwarty była gospodarzem tej prestiżowej imprezy sportowej. Każdorazowo w Gemini widzowie za darmo mogli oglądać prawdziwy show oraz na żywo poczuć adrenalinę sportową. Tym razem przy zawodowym, armwrestlingowym stole spotkało się czterech zawodników z czołówki światowego siłowania na ręce.

W pierwszym, sześciorundowym pojedynku spotkał się sześciokrotny Mistrz Ukrainy, wielokrotny Mistrz Europy i Świata, dziewiętnastoletni Ruslan Babayev z Ukrainy oraz wielokrotny Mistrz Rosji, Mistrz Świata z roku 2005 oraz aktualny wice Mistrz Europy, dwudziestotrzyletni Alexander Bulenkov z Rosji. Był to pojedynek rankingowy w kategorii półciężkiej (do 86 kg) na rękę lewą organizacji Professional Armwrestling League (PAL).

Drugi pojedynek to również starcie w kategorii do 86 kg, ale tym razem na rękę prawą. Pojedynek o tytuł i pas Mistrza Interkontynentalnego organizacji PAL. Tutaj spotkali się: starszy brat Ruslana, dziewięciokrotny Mistrz Ukrainy, czterokrotny Mistrz Europy oraz dwukrotny Mistrz Świata, dwudziestotrzyletni - Rustam Babayev z Ukrainy oraz dwukrotny Mistrz Europy i Świata, dwudziestopięcioletni Stoyan Golemanov z Bułgarii.

Pierwszą walkę tego wieczoru Ruslan zadedykował swojemu starszemu bratu, za jego przegraną z Rosjaninem, właśnie na rękę lewą z wynikiem 2:4 (29 września 2006, Gdynia). Było to nic innego, jak „krwawa zemsta" rodziny Babayev. Zemsta młodszego brata - Ruslana. Jak zapowiadał wcześniej, wygrał on z wynikiem 4:2. Ruslan uległ Alexandrowi w rundzie 2 oraz 6, przy próbie zastosowania innej techniki walki. Zawodnik z Ukrainy bowiem wygrywał techniką na górę. Koronnym stylem walki Rosjanina był natomiast hak. W tym przypadku lepszym okazała się technika: górą Ruslana Babayeva z Ukrainy.

Wygrana Ruslana nie była jednak jednoznaczna. Każda z sześciu rund była długa i bardzo zacięta. Obaj zawodnicy każdorazowo walczyli na skraju wytrzymałości. W rezultacie jednak tego dnia lepszym okazał się ukraiński zawodnik. Z cała pewnością Ukrainiec tego dnia był o wiele lepszy od swojego przeciwnika. Do wygranej przyczynili się również licznie zgromadzeni widzowie, którzy w każdej rundzie głośno skandowali imię Ruslana.

Co do drugiego pojedynku - o pas mistrzowski można powiedzieć jedno: starszy z braci Babayevów - Rustam każdorazowo bombardował rękę Stojana Golemanova i po szybkich sześciu rundach zasłużenie wygrał tytuł i pas mistrzowski.

Więcej informacji: www.armpower.net 
jak ktoś da Soga to nie mam nic przeciwko pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1755
nom masz tego soga :P

Walcz o swoje !!!!
1. SYSTEMATYKA to klucz do wszystkiego !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2567
Powiem tak.Bylem na tej walce i na kilku innych Rustama.W zyciu nie widzialem go w takiej :formie:.Wygladal jak na siebie monstrualnie.Jego 6 walk w sumie trwalo moze poltorej sekundy.na serio musial ostro dojesc...:/ szykuje sie na Brzenka

"Wycisnąć z życia każdą kroplę szczęścia
i sycić się jej smakiem, aż do utraty tchu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pudzian W MACHINIE

Następny temat

galeria - strongman :)

injelly