SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zrzucic 10 kg!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83
Witajcie, ponownie... bo bataliach z waga, ktora oklamac niestety nie moze, oraz z trenerem ktory uparcie twierdzi ze musze wazyc najwyzej 65 kg, obecnie moja waga waha sie miedzy 72kg a 74kg, mam 176cm wzrostu,17 lat, moja tkanka tluszczowa jest naprawde znaczna, chociaz nie jakas ponad norme jaka stanowi wykladnik wagi BMI. Teraz pytanie- mianowicie, czy uda mi sie zrzucic ów 10kg, bez wiekszego uszczerbku na zdrowiu? (przypominam ze trenuje areob- kolarstwo szosowe).Wiem ze moja ogolna wydajnosc podczas diety ulegnie znacznej zmianie, ale fakt jest taki ze majac obecna wage nie bede dobry... Porosze o odpowiedzi/porady - zarazem dziekuje Wszystkim ktorzy zechce mi pomoc

;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Oczywiscie ze mozesz zrzucic te 10kg, trzeba dobre diety, trening, aeroby i silna wole.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o ocenę diety

Następny temat

Jaka dieta jakie odżywki?

WHEY premium