SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zostalo plywanie...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 214 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1595
no to jakis czas temu ukladalem sobie trening na basen super rekreacja-regeneracja bo glowne cele to byly silka+sw..

teraz poszedl mi nagarstek ktory nie boli mnie jak plywam: kraul, zabka, grzbiet (delf juz nie umie).. poza tym na silce i na bjj to boli wiec mi te treningi calkowicie odpadaja. bylem u lekarza i powiedziala , ze jak przy plywaniu nic nie czuje to moge.. poza tym silki i sw to mi sie w wakacje nie chce praktykowac w ogole wiec sierpien+wrzesien poswiecam tylko na plywanie.. z nadgarstkiem mi jakis butapirazol przepisala (masc) ale zaznaczyla , ze trzeba czasu a masc to tak w sumie dodatek to zalecznie.. heh ale sie rozpisalem.

plywam stylowo gut raczej ale nie bylem od roku a moze wiecej na basenie.. (dzis pierszy raz) w sumie po zdaniu mlodszego ratownika przestalem chodzic (ironia!)
czyli plan raczej bez sprintow, samych rak (nie chce tej reki obciazac za bardzo) etc. nie mam deski ani w ogole nic heh.. i moge chodzic sobota, niedziela po 1h..

poczytalem posty i plywaniu i wyknifilem takie cus
poprawcie i w ogole ocenicie

4*75m (kraul, zabka, grzbiet) - no rozgrzewka
200m (8*25 kraul ) - nawet nie wiem czy dam rade - raczej dlugie odpoczynki
100m zabka odpoczynkowo

eh cos mi sie to srednio podoba
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
na razie tylko krotko, ale dobra decyzja z tym plywaniem i nie boj sie ze ci bardzo masy(tej z silowni) ubedzie.
Bardzo slusznie ze masz takie nastawiennie ze plywasz lajtowo.

Moze sie jeszcze odezwe, ale chwilow 0 czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Mógłby ktoś napisać jak jest lepiej pływać aby mięśni nie tracić- czy np. przez 30 minut stałym tętnem, czy przepłynąć kilka razy długość, przerwa, potem znowu przepłynąć kilka razy i znowu przerwa(np. minutę)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 214 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1595
baw sie plywaniem i plywaj jak lubisz.. bedziesz mial pompe etc.

plywanie jako regeneracja , podniesienie wydolnosci etc...

ogolnie jezeli bedzie plywal sprinty to raczej lepiej na miesnie niz trening typowo wytrzymalosciowy czyli np. 15 bez przerwy plywanie...
ale wiesz co? obojetnie jak bedziesz plywal to jezeli po plywaniu walniesz sobie jakies ww proste potem posilek solidny to spadki bede niezauwazalne dla Ciebie a marwic sie mozesz zaczac jak bedziesz mial 45 w kablu i sie do zawodow jakis szykowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
bialko szybkoprzyswajalne przed na oslonke miesni.
Problemem jest raczej odwrotna akcja niz na silce- rozciagasz miesnie, a na silce jakby kurczysz.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMOR!!!!Szybka Odpowiedz!!!

Następny temat

Problem z paluchem

WHEY premium