SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zodbywanie masy z tendencja do bardzo szybkiego otłsuzczania sie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 252
Zastanawiałem się, gdzie umiescić tego posta, bo dotyczy on zarówno odżywiania jak i treningu , wybrałekm że w tym dziale.A teraz do rzeczy:

Mam bardzo ważną sprawę ! Mam 16 lat 85 kg wagi i 184 cm wzrostu . Cwiczę około 1,5 roku . W okresie pierwszego roku cały czas ćwiczyłem na rzeźbę, bez żadnego tygodnia przerwy, praktycznieprzez cały rok, spaliłem zbedny tłuszcz którego miałem bardzo dużo, wydaje mi sie również że zupełnie sie wtedy przetrenowałem i spaliłem troche mięśni. Naszczęście po tym roku ocknąłem się i wyszedłem z kulturystycznej niewiedzy , rozpoczęłem treningi w celu zwiekszenia masy mieśniowej. W tym nastepnym połroczu (okresie zwiększania masy mięśniowej) zyskałem 3 razy wiecej na wyglądzie, niż przez cały rok tej pieprzonej rzeźby. Teraz nadal cwicze na masę. Mam jednag ciagle watpilowści co do mojich treningów i odżywiania się. Trenuje 3 razy w tygodniu. Na treningach cwiczęciężarami maksymalnymi . Takimi , którymi częto msuzęeoszukiwać. Jem bardzo dużo, bo oprócz normalnych, standardowych domowych obiadów , jem 3 worki ryżu i pije dużó mleka . Robie tak od wakacji, dot ej pory wsazysto układało sie po mojej mysli siła szła , masa też. Niestety wraz ze wzoprstem masy miesniowje bardzo szybko sie otłuszczam co widac. Siła teżś tak jakby przez chwilę staneła . Zastanawiam sie nad jedzeniem wiekszej ilosci białka i ograniczeniu tłuszczów . Czy to dobry pomysł ??? Popowiedzcie jak wy byscie sie odżywiali i cwiczyli ??? Zważcie an to że bardzo szybko nabieram masę tłuszczowa . Dorzadzcie czy na trejningach cwiczenia wykonywac dokładnie i bardziej pompowac miesnie , czy cwiczyc maksymalnymi cieżarami tak jak robiłem to dotychczas ??? To bardzo ważne ! Z góry dziękuje !!! :) Piszcie wszystko co wiecie !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne.Białka daj 2gramy,tłuszczy 1gram a reszte węgli.Jeśli zauwazysz ze się nadal otłuszczasz to zmniejsz węgle do takiego poziomu który będzie ci pasował.Kazdy ma inny metabolizm , musisz obserwować swój organizm .Sedno sprawy lezy w węglach.

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Daj proporcje , ułóż diete i daj ją tu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
Dokładnie. Dieta musi być, a jeśli masz taką tendencję jakąsz masz(sam ją mam to już tym bardziej. Aaaa... Ogranicz mleko(szklanka dziennie max) mleko zawiera laktoze, a tam może być powodem odtłuszczenia.

meserszmit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 252
nprosze aby ktoś jeszcze sie wypowiedział bo po tych trzech odpowiedziach nie zostałem zbytnio oświecony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Skorzystaj z postow podwieszonych. Wylicz zapotzrebowanie 24*waga*wspolczynnik aktywnosci. Przyjmij 2g bialka na kg masy ciala i 1 g tluszczu na kg masy ciala reszta wegle Wez arkusz do wypelnienia diety darthorna i uloz sobie przykladowy dzien zgodnie z zapotrzebowaniem.Inaczej nigdy nie bedziesz w stanie zachowac dyscypliny w diecie

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
zrob tak: zacznij trzymac sie scisle diety jedz tak jak kulturysci 2 miechy przed zawodami i powoli zwiekszaj kalorycznosc bialko utrzymaj na poziomie 2.5g/kg a operuj tylko weglami i tluszczami jezeli chudniesz dodaj wegli i tluszczy jezeli czujesz ze sie zalewasz odejmij wegle i dodaj tluszcze musisz sam kombinowac!!

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 252
moze jeszcze ktoś sie wypowie, liczy sie każdy szczegół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3780
https://www.sfd.pl/temat173140/ << przeczytaj to, ułóż sobie diete i jedziesz, jedziesz

Zmieniony przez - _Acid_ w dniu 2005-12-04 14:51:49

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.

Music Defeats Time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
mniejszy ciężar, lepsza technika- da o wiele lepszy efekt.
jedzenie- dietę poskładaj a nie marudź że tłuszcz łapiesz.
tłuszcze w zarciu- ich nawet więcej bym dał, ograniczył węgle, białko na poziomie 2 g/kg. masy ciała.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka

Następny temat

ROWER MAGNETYCZNY - KTORY?

WHEY premium