SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

znudzony treningiem... łaczyć serie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 331
Witam, przez ostatnie 4 lata moj trening wygladał tak:

pierwsze dwa lata:

pon: klata + triceps

sroda: placy + biceps

piatek: nogi + barki


nastepne dwa lata do teraz:

pon: klata + biceps

sroda: placy + triceps

piatek: nogi + barki

efekty jakies tam są, chcę teraz zmienić trening, żeby skrócić do max 30-40 min tzw, serie laczone, przykład:

pon: klata + biceps (wyciskanie na płaskiej po skonczeniu od razu uginanie ramion) 2 min przerwy i znowu to samo i pozniej analogicznie cwiczenia... da to jakies lepsze efekty? nie chce typowej masówki robic ale zeby wage trzymac i cały czas cwiczyc tak mi do tej pory wychodziło, co mozecie mi zmienic w treningu? z gory wielkie dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347286
Jak mamy pomóc,skoro nie podałeś żadnych informacji o sobie?


Może wygospodaruj 4 dzień na trening?

Przypominam,iż manipulować powinniśmy nie tylko rozkładem-a i zakresami powtórzeń,objętością,intensywnością ,metodami czy samymi ćwiczeniami(od groma zmiennych).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 331
mam 188 cm wzrostu ważę 98 kg budowa raczej z małą ilością tłuszczu, lekka rzeźba i lekka masa tak mniej więcej na pół...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu - MASA

Następny temat

Cardio a trening objętościowy? ;)

WHEY premium