SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

znowu taki temat:)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2918
Witam tak na początek, bo dawno mnie tu nie było. Mam złamany nos. Po treningu pojechałem do szpitala bo naczytałem się na forum kiedyś, że cza jechać bo jak nie to będzie krzywy i w ogóle lipa będzie. No to pojechałem odczekałem swoje, lekarz super specjalista jego mać pomacał, powykrzywiał, i niby nastawił no i wytarł krew. Po złamaniu tak w ogóle leciała mi bardzo, ale tylko z prawej przegrody. No i sedno sprawy. Lekarz nawet nie zrobił mi rtg, tylko powiedział, żebym nie pił alkoholu i odpoczywał, a jak coś będzie nie tak to do laryngologa Tak ogólnie z przejęcia tam na izbie nie pytałem o to rtg, a teraz patrze w lustro i nos krzywy, a raczej przestawiony cały, no chyba, że mi się zdaje bo opuchnięty troche A bez rtg to mi nawet ubezpieczenia nie dadzą Co mam zrobić, ojciec nie chce ze mną tam jechać zrobić rtg, to może bym poszedł w poniedziałek do laryngologa i by mnie naprawił albo cośA i właśnie, jestem na antybiotyku od wtorku i nie wiem czy brać dzisiejsza działkę bo antybiotyki rozrzedzają krew czy jakoś tak więc chyba już nie biorę, wole nie ryzykować, tak będzie chyba dobrze





Zmieniony przez - peeepeee w dniu 2007-10-26 23:24:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 905
tez mialem kiedys zlamany nos ale to chyba z 8 lat temu i tez mna tak troskliwie lekarz zajal. Obejrzal, nacisnal i mowi: o cos chrupnelo to chyba nastawilem
specjalista kur... tez tak bym umial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
idz do tego laryngologa lub....... kur...gdziekolwiek gdzie ci jakiś wmiare ogarnięty lekarz mógłby to obejrzeć tylko szybko zanim ci to "przyschnie" bo mi tez kiedyś składali kichawe w szpitalu i wygląda teraz trzy razy gorzej niż u kumpla który sobie sam nastawił nos po złamaniu.

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 905
renegat dobrze pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2918
Zobaczę w poniedziałek jak trochę opuchlizna zejdzie, jak dalej będzie niezbyt prosto to idę do laryngologa, teraz już trudno będzie drugie połamanko, a jutro to ja lepiej idę do kościoła pomodlić się o prosty nos i zdrowie, a macie soga bo mnie rozumiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
To jak bedziesz sie Modlił zamiast iść do lekarza to ty zrozumiesz nas lepiej jak laryngolog niedługo wypisze ci skierowanko na krojenie tego nosa.Pozdro i zdrówka życzę w każdym razie.

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211
do laryngologa

ja mialem tez wypadek z nosem https://www.sfd.pl/temat358466 i okazalo sie ze mialem krwiaka wiec idz idz idz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2918
A co Ty myślisz, że jakbym miał możliwość to bym nieposzedł? Tam gdzie wczoraj byłem na szpitalu same ****e, laryngolog normalny przyjmuje tylko od poniedziałku do piątku u mnie w przychodni, nie mam jak tak o se poprostu iść. Żeby przynajmniej to ojca interesowało to bym gdzieś może pojechał a tak
to se g**** moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211
190cm , 100kg taki chlop i z tata musisz isc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 292
no to grubo ... złamany nos :/
centralnie jak sie toba zle zajeli to trzeba bylo rozkrecic awanture ...
tak to dziala najlepiej i w trzy migi sie toba zajmią ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2918
Ja mam 18 lat dopiero Nie no poprostu ta moja przychodnia jest po***ana i znają się tak jak i ja. A na tej izbie przyjęć, to wyjątkowy burak był, może dlatego, że powiedziałem że wywróciłem się na chodniku, a oni i tak wiedzieli swoje A na izbie to sam byłem, więc i tak jest dobrze Jakoś wtedy nie myślałem o rtg, poprostu byłem taki zmulony tymi wszystkimi wydarzeniami, że jakoś nie pomyślałem o tym, zapomniałem poprostu. W sumie to ich obowiązek pamiętać Jak ja chłop to szkoda, że ojca nie widziałeś Z założenia lekarza ma być dobrze, więc może będzie dobrze

Zmieniony przez - peeepeee w dniu 2007-10-28 22:19:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z psychika..

Następny temat

Rocky przy nim to mały Miki ;)

WHEY premium