SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

znowu kreatyna!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
No właśnie.sorry ale mam pytanie do WAS i myślę że mi odpowiecie.No więc która kreatyna jest lepsza crea mass czy Total creatine megabola?za odpowiedzi z góry dzięki.sog dla pierwszej i najlepszej odpowiedzi.o.k to tyle narka.

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12873
Wybierajac z tych dwoch to wzialbym Hi-tec gdyz moim zdaniem jest lepszy.
Czyli crea mass

PZDRAWIAM. MrBUBU

"NiE mA oBiJaNiA cZaS sIę WzIąŚć Do PaKoWaNiA !

PZDRAWIAM. MrBUBU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Dałeś do porównania różne preparaty. Total creatine to czysta kreatyna, a creamass to kreatyna + węglowodany +środki transportujące. Oczywiście, że creamass jest lepszy, ale za 250g total creatine zapłacisz ok. 45zł, a za 1,5 kg opakowanie creamassa w którym jest 225g kreatyny musisz dać ok. 100 zł. Tak więc musisz wybrać czy kupić czystą kreatynę, czy dać 2 razy drożej i mieć bardzo dobry produkt

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja osobiscie totala nie uzywalem ale mam znajomych, ktorzy ja brali i nie narzekali na jej dzialanie, wybor nalezy do ciebie ale jak dorzucisz glukoze to tezs bedziesz mial srodki transportujace po pojawieniu sie insuliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8680
sonbaty uważam twoją opinie za bardziej konkretną dlatego nagroda wędruje do CIEBIE!!!he he.sog for you!tylko mam jeszcze pytanko do ciebie czy ty brałeś creamass i czy naprawdę wart jest tej ceny.i czy to co piszą że masa i siła idzie w ciągu tak krótkiego czasu?chciałbym porządną kreatynę po której nie będę żałował że wyrzuciłem kase w błoto.a ty jaką brałeś?tylko nie kieruj się opinia tylko doświadczeniem.wiem że najlepiej jest sprawdzić działanie na sobie,ale kasą nie trzepie więc chciałbym się dowiedzieć która jest lepsza.pozdrowka dla was wszystkich.narka.!

http://forumzn.katalogi.pl/ - Forum Zjawisk Baksuowskich zapraszam

"Moderator w FZN!"
"Gangland van.dal Mielec!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja w sumie jade tylko na kreatynie i glutaminie.Szczerze mowiac Hi Tec lepszy o wiele, ale ja osobiscie bym nie kupil zadnej z nich.Jesli kupowac to tylko czysta, jesli czysta to napewno nie megabol.Mam prawie cale opakowanie tej kreatyny bo dostalem od kumpla wiec moge ci za 20 zl sprzedac bo i tak lezy i sobie wyprobujesz czy dziala na tobie.Byla niedawno przez niego kupiona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja osobiście creamassa nie brałem, gdyż też preferuję czystą kreatynę. Ponieważ mam tendencje do tycia piję kreatyne na wodę. Ale klienci bardzo chwalą creamass, mam nawet kilku "fanatyków" tej odżywki. Z czystych kreatyn w dobrej cenie proponuję ultimate lub scitec, a jeśli chcesz tańszą to nutrend.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaka preferujesz nie aptrzac na cene?ktora uwazasz za najlepsza?i skoro juz pytam to co sadzisz o tej glutaminie prolab 1000mg za 329zl.?dobra jest?i jaka glutamine bys polecal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi mi o kreatyne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jesteś pewien, że prolab kosztuje 329 zł za 1kg, bo coś mi za dużo. Bez wględu na cenę to proponuję Multipower lub Ultimate.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak. glutamina prolab 1kg za 329zl.a co sadisz o tej glutaminie?ona jest czysta czy czesciowo to peptyd glutaminy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amino z Hi-Tec-a

Następny temat

Co dla ubogich pakerow ? :)

WHEY premium