SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmniejszyć apetyt - pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1061
czy zna ktoś sposób na skuteczne zmniejszenie apetytu? może są na to jakieś leki - mogę udać się wtedy do lekarza.
niestety mam mega problem z jedzeniem. nie jestem gruby, mam mniej tłuszczu niz przecietniak, duzo się ruszam itd.
mam zapotrzebowanie na około 3500-4000kcal, jednak gdy do popołudnia/wieczora uda mi się jako tako utrzymać bilans (zawsze jem trochę mniej, żeby zostawić rezerwę w razie kolejnej "porażki") to potem jem, jem i jem. wychodzi czasem ponad 6000kcal jak tak podliczę.
jedyne co do tej pory "udało mi się" to odrzucić (drastycznie zmniejszyć) te bardziej przetworzone produkty - podczas napadów głodu jem niby te zdrowsze produkty (kaszę gryczaną, żółty ser - zależy co znajdę).
do tej pory naśmiewałem się z grubasów, bo po prostu potrafiłem zawsze utrzymać dietę w 99% nawet przez miesiąc-dwa. coś się jednak posypało - redukowałem się, a potem się zaczęło.
moja dieta jest typowa zbilansowana - białko ok. 1.6-2g, węgle ok 4-6g (w założeniu), tłuszcze ~0.7g /kg msc - same "zdrowe" produkty - chude mięso, kasza jaglana/gryczana, płatki owsiane, otręby pszenne, maslanka, masło, oliwa, itd.
po prostu czuje się jak bym był wiecznie na gastro fazie. nie wiem czy to ma znaczenie, ale wbijam testosteron 200mg/5 dni
czy borykał się ktoś z podobnym problemem?


Zmieniony przez - trixos91 w dniu 2014-07-04 20:13:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Lekarz oraz dietetyk.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Musisz udać się do dietetyka ona pomoże Ci dobrać taką dietę, aby móc zmniejszyć przy tym Twój apetyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 538 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4948
Napewno ma znaczenie że wbijasz testa (koks podnosi apetyt) chyba ze taki problem masz kiedy nie brałes jeszcze koksu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLECY WKLĘSŁE

Następny temat

dziwny problem z brzuchem.

WHEY premium