SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiany terminów - problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2626
Witam, to znów ja.
Jestem pod koniec pierwszego cyklu, 10 hitów cido co 4 albo 5 dni. Hit po 250mg. Zostały mi 2 hity do końca cyklu, miałem je brać co 4 dni, a moj znajomy ktory ma wszystko u siebie i robi mi strzały musiał wyjechać i bede musiał mieć przedostatni strzał za 7 dni ;/
Jak myślicie, to duży problem w trakcie cyklu? I czy da sie jakos zniwelować tą różnicę czasową między strzałami? nie wiem, np. ostatni zrobić 2 dni po przedostatnim?

Jeżeli Ci pomogłem, odwdzięcz się sogiem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
nic sie nie stanie wbij po 7 pozniej normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
przez te 2 dni masa w h.j ci spadnie, ja bym sie wlamal zeby tylko zrobic hita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2626
heheh :) Czyli nie powinno to jakoś 'zawahać' cyklu tak? Bo chciał bym wiedzieć co robic w przyszlosci w takich sytuacjach ;)
obaj panowie oczywiscie sog.

Jeżeli Ci pomogłem, odwdzięcz się sogiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
tak zobacz ile ten estr siedzi w organizmie nic nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
wbijaj bezstresowo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
pamietam moj pierwszy samodzielny zastrzyk z deki greckiej..chcialbym to przezyc jeszcze raz

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2626
Wszyscy Panowie za zainteresowanie się tematem SOG.
Ok, dzięki za uspokojenie :)

Jeżeli Ci pomogłem, odwdzięcz się sogiem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w cyklu

Następny temat

Pierwszy cykl - Primabol Balkana

WHEY premium