SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiana treningu ;p

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
siema wszystkim!
chciałbym zmienić trening, dotychczas ćwiczyłem 5 dni w tyg (pon- klata.wt-bicepc.śr-plecy.cz-triceps.pt-bary)

teraz chciałbym nieco ograniczyć traning ze względu na przemęczenie i chęć przytycia.
zastanawiam się i mam nadzieję na waszą pomoc, jak połączyć partię.
mam zamiar ćwiczyć teraz pon,śr,ptk.. a wt i czwt na rowerze jeździć


no więc tak.. czy dobrze połączyłem :
pon- klata biceps
śr-bary przedramię
czwt-plecy triceps

brzuch po każdym trenie, nóg nie robię ze względu na kontuzje ;/

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 92

Wzrost: 187

Cel treningowy: masówa

Staż treningowy na słowni: 6 mies.

Uprawiane inne sporty: nie ;/ juz nie ;/

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): tak jak w danych w profilu ;p

Dieta: w sumie nie ;p

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: createston,gainer
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
nie wiem czy to miałbyc zart..heh
w klubach mamy badania regularnie, inaczej nie moglibysmy grac ;p
tak wiec bylem nie raz nie dwa u lekarza.. mialem zastrzyki rezonans jakies mascie i to wszystko. lekarz powiedzial ze dopoki nie skoncze rosnac to moze mi to ciagle sie odnawiac ta kontuzja .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
"no więc tak.. czy dobrze połączyłem :
pon- klata biceps
śr-bary przedramię
czwt-plecy triceps"


zle polaczenie, nie zapomniales o czyms??? aa no przeciez

"brzuch po każdym trenie, nóg nie robię ze względu na kontuzje ; "


jaka konruzja, rozpisz szerzej

"Cel treningowy : masówa"
"Dieta : w sumie nie ;p"


a jak wiadomo dieta w okresie budowania masy do podstawa, zreszta tak samo jak np. w redukcji ;]

co do polaczenie to nie wiem czy sens bylo zakladac temat, aby ocenic samo polaczenie

bo przykladowych treningow, jak i laczenia poszczegolnych partii jest mnostwo!!! wystarczy poszukac, poczytac ;] to nie boli

Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2009-08-23 12:07:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Ile ćwiczyłeś poprzednim planem i jaki był jego cel ? Co do masówki 3 razy w tygodniu ( Połączenie może być ) ok. Pamiętaj tylko o diecie z dodatnim bilansem kalorycznym ( Uwzględnij w nim rower we wtorek i czwartek ) i rośnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
"Przeciwskaznania medyczne : nie "

pewnie zapomniałeś dopisać o rzekomej kontuzji...

Zawsze wydawało mi się, że łatwiej o kontuzje przy małych partiach mięśniowych lecz teraz przeglądając tematy jestem przekonany, że im większa partia mięśniowa tym delikatniejsza hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
hmm a powiedz mi jak Ty chcesz robic mase jak bedziesz jezdzil na rowerze??

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
bercikk5

A widzisz jakieś przeciwskazania? bo ja nie a nawet bym zalecił dodać aeroby o odpowiedniej intensywności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
tak ja widze przeciwskazania i chyba nie tylko ja bo z tego co patrzyelm inni tez tak mysla. Tak bedzie jechal na mase a kalorie ktore sa potrzebne do robienia masy beda spalane podczas jazdy na rowerze i aerobach. Nasz koelga piszac o jezdzie na rowerze nie myslal o pojechaniu na 5 minut sie przejechac , a jazda na rowerze pali wiele kalorii a nasz kolega nie ma diety takze napewno mu to zaszkodzi bo jak nie ma diety to kazda kaloria sie liczy jak chce isc na mase

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2009-08-23 13:32:33

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
ja tez nie widze zadnych przeciwskazan ;],

a szczegolnie patrzac na jego wage i wzrost ;], ekto to on pewnie nie jest ;], osobiscie w okresie budowania masy, biegam zawsze w dni nie treningowe, albo basen, hit,

lekka nadwyzka wtedy, dobry posilek, jesli fundusze pozwola pozadna dawka bcca przed i po ( osobisice tylko po stosuje) to mysle ze napewno nie zaszkodza areoby ;], moze i odwrotnie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
bercikk5

Nie przesadzaj, nie mówimy tu o niedożywionej osobie.
Jak już pisałem aeroby przy odpowiedniej intensywności mogą sporo wnieść korzyści w trening masowy. "czystsza" masa mięśniowa, chyba jest dostatecznym powodem by wdrożyć aeroby w swój program ćwiczeń. Ponadto wysiłek aerobowy często zwiększa nasz apetyt.

Sztuka masowania nie polega na tym by się zatłuszczyć za cenę kolejnych kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
Mazuro13
poprzednim planem cwiczylem dosc dlugo ok 3 miechow. ale caly moj staz jedyne 6 mies. bylo tylko zabijaniem czasu na silowni, nie mialem konkretnego celu ze wale tren na rzezbe czy tam mase .. po prostu chodzilem i cwiczylem z nudow ...z czasem mi sie to spodobalo i poprawialo samopoczucie wiec to polubilem :)


a teraz kolejna odp ...to jest o "rzekomej kontuzji" ... mam zwyrodnienie zwane 'dwoistoscia rzepki' czyli mam w lewym kolanie rzepke ktora jest rozdzielona na pol, mialem z tym sporo problemow i nie moge tego kolana nadwyrezac. skutkiem przesilenia kolana sa .. czeste blokady w nim(po prostu na sile musze je rekami odprostowywac i powiem ze to wcale nie jest mile ;/ ) czeste wody w kolania,i czesto mi puchnie i na******la . to tyle o kontuzji .

co do diety...jem czesto i duzo , i dotychczas nie regularnie co staram sie zmienic... gainer to podstawa juz w mojej diecie. staram sie nie jesc przed snem i na kolacje tłustych potraw i tyle z mojej diety. roweru na pewno nie odstawie bo od kad zerwalem z pilka nozna i zaniedbalem brzuszki to od razu bebek wy******la ;/ bilans kaloryczny na plus :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
hmm.. wyjasniles na czym polega kontuzja,

a przy jezdzie na rowerze i graniu w noge nie boli, nie blokuje?
to dziwne ;]

jak wiadomo, przy jezdzie na rowerze kolana pracuja chyba nie malo?
zdr

Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2009-08-24 20:07:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Armstronga

Następny temat

plan na MASĘ proszę o ocene / korekte

WHEY premium