SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiana treningu

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, potrzebuję fachowej pomocy odnośnie zmiany treningu. Od około 6 miesięcy ćwiczę codziennie jedna partię mięśniowa, od pon do sob (kl, bi, bar, ple, tri, nog. Czuję ze stoję w miejscu. Niedawno byłem na 2 miesięcznym szkoleniu gdzie siłownia była dużo lepsza od tej na której ćwiczę, efekty było widać po powrocie.Zmieniłem parę ćwiczeń, dodałem kilka nowych. Teraz gdy wróciłem, dalej jest zastój i nie wiem jaki trening wybrać. Chcę zwiększyć obwody, i zrzucić około 3-5 kg fatu (brzuch,uda). Wyszukiwarki używałem, ale niestety duża rozbieżność co do opinii. Zaproponujcie coś a resztę już znajdę. [wzrost 178, waga 95, bic 43, obwód tali 93, wycis na klatkę na płaskiej 110kg-7, 105kg-8, 100kg-10. Podciąganie na drążku szeroko nachwytem max 18 pow (siłowo), wycis na barki zza głowy 3x10 - 100kg, uginanie ramion na stojąco 3x10 - 65 kg.... to tak orientacyjne]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
jesli chcesz jednoczenise zwiekszyc obowdy i stracić czesc taknki tłuszczowej - to najprawdopodobniej popełniasz podstawowy błąd: oczekujesz od siebie zbyt wiele. Zdecydowuj sie co chcesz bardziej priorytetowo osiagnąc, czy wzrost masy czy redukcje fatu, i ułóż dietę pod ten cel, bo to ona jest podstawą.

Trening daj do sprawdzenia w dziale dotyczącym treningu

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest dobre na kaszel

Następny temat

Stolec

WHEY premium