SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiana na hipertrofie+siłę.. trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
witam
mój staż treningowy to 2 lata większość treningu to był split 4 razy w tyg. Używałem też planu treningowego FBW lecz lepsze rezultaty miałem na splicie. Jeśli znacie kanał WK, owca z tego kanału przedstawiał plan tak jak w temacie hiperttofia +siła co myślicie o tym ?
miało to by wyglądać tak:
plan p&p A/B

Poniedziałek( siłowo ):(A) na każdą górną partie po jednym ćwiczeniu, 4 serie po pięć powtórzeń
Wtorek( siłowo ): (B) dół czyli nogi, ( i tutaj nie wiem do końca ile ćwiczeń itd może ktoś wie, lub miał styczność z podobnym planem )
środa:wolne
czwartek( hipertofia): (A): też na każdą partie po jedym ćwiczeniu ale w przedziale powtórzeń 8-12
Piątek: wolne

wiem że jest to napisane tak byle jak, ale w sumie tak to mniej więcej zrouzmiałęm z tego filmu nie ma dokładnego opisu.. Więc tu moje pytanie czy warto robic taki trening, miał ktoś może styczność z tym? może ktoś ma jakies linki do takich planów treningowych bo nie mogę znaleźć nic konkretnego ;/ Proszę was bardzo o pomoc może macie jakies inne plany treningowe? dodam jeszcze ze moim celem jest teraz budowa tkanki mięśniowej i osiągnięcie jak największej masy mięśniowej i też przy tym siły. Pozdrawiam

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Skoro nie możesz nic znaleźć, to znaczy że w ogóle nie szukałeś. Przestudiuj tematy podwieszone w naszym dziale a może lepiej zacznij od działu dla początkujących i tam podwieszonych materiałów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
a masz może jakis link do podobnego treningu? co napisał jeśli wysłałbyś mi był bym wdzięczny

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Możemy Ci podesłać link do regulaminu działu wraz z ankieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split do oceny

Następny temat

redukcja a problem ze spadkiem wagi

WHEY premium