SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiana diesty a tradzik

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
czesc
od jakiegos czasu zmieniłem dietke na 500g piersi kuzej i 500g ryzu+jogurt 500g

otoz od tego czasu zdaje mi sie ze tradzik sie wiekszył u mnie;/
nie jest to taki perfidny tradzik tylko po porstu weicej defektow skornych;/ unormuje sie to?
nowa dietke mam od 14dni gdzies
pozdr/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
500g piersi kuzej i 500g ryzu+jogurt 500g i co to jesz przez cały dzień bo nie rozumiem.....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Mi to zazwyczaj trądzik się powiększał jak jadłem więcej jajek i chyba jak jesz wiecej białka ogólnie to ci bardziej wyskakuje. Oj tam nie przejmój się kup sobie tabletki lub ziółka lub maść i masuj dalej

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Mozesz dodac do diety tabletki z cynkiem, niektorym to pomaga.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
no jem to caly czas i tlyko to. jablek, pomidora i cukru do samkau nie licze. no kupie zincas forte jesli tak powadasz ale jadlem juz cynk i roznicy nie widzailem. od 18mcy jem ~3g białka/kg mc więc to life styl takze nie jest to jakis szoka org na białko. zastanawiam sie czy na bialko pochodzenia mięsnego moze tak sie reaguje?
co do dietki to drogo nie wychodzi bo juz nie kupuje tunczyka, nie robie makaronu, kaszy płatkow tylko tym sie laduje. elite kiedys tak proponowal i mi przypadlo do gustu. 500g ryzu to jakies 1,8zł(kupuje ryż w worku 1kg) no i 500g piersi 8zł i jogurt 2,3zł naturalny. tak samo w szkole biore pojemnik z ryzem z jogurtem i mieso i cały czas to jem. troche mnie podlalo fatem ale dalej krata jest:D
za konstr. odp macie soga
pozdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
edt: nie kupuje bananow to 3zl oszczedzam:D.
aha, od tygodnia stosuje antybiiotyk-maść diferin. twarz przemywam nivea visage joung:D i spirytem czasem luchne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
jogurt 500gbrak tolerancji na laktoze ? ZOstaw nabiał typu ser , jogurt , twarogi itp. i zobaczysz ze zniknie tobie cokolwiek masz na tej twarzy

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2008-09-30 15:55:29

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
heh przez 8 mcy ostatnich pilem 2litry mleka i 500g jogutru naturalnego i 300g twarogu ed. takze chyba nie to ale dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
odnowie, ale zauwazylem, ze po zamianie ryzu bialego na paraboliczny wymiennie z brazowym tradzik wyraznie ustapil. bialka spozywam coraz wiecej a mimo wszystko sytuacja jest zaskakujaco dobra. jestem po 2 kuracjach izotretynoina, ale ostatnio balem sie, ze znowu bede musial brac to swinstwo. ponownie zaczynalo byc kiepsko. ulozylem sobie diete i chyba sa jej efekty. ogolnie jak najmniej przetworzonej zywnosci, 0 slodyczy, niezdrowych tluszczy oraz mleka. jem tylko twarog i serek wiejski. zdrowe WW zlozone - gryczana, ww. ryze, makaron z maki durum. dermatolog powiedziala mi ostatnio zeby unikac miesa wieprzowego. i tu jest lekki problem: ilez mozna jechac na kurczaku i rybach? :D

Zmieniony przez - Arros w dniu 2010-01-17 15:19:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ryby zamieniaj masz duzy wybór
kurczak jedz nogi piersi od czasu do czasu wątróbke
jest jeszcze wołowina

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozcie mi z Dieta !

Następny temat

TARCZYCA, A L-KARNITYNA

WHEY premium