SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zma czy gh turbo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1310

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21,5

Waga / wzrost

78/166

Staż treningowy

poltora miesiaca

Cel cyklu

masa+sila

Stosowane już wcześniej suplementy

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
Siema, ostatnio czesto mam problemy ze snem.Najpierw nie moge zasnac a pozniej zdaza sie ze np. budze sie w nocy i nie moge znowu zasnac(ostatnio po 4h snu przewracalem sie z boku na bok troche ponad 2 godziny przed ponownym zasnieciem). Zeby go polepszyc zastanawiam sie nad zakupem ZMA Original lub GH Turbo (oba suple Trec) jednak nie wiem co jest lepsze czy może poprostu kupic oba i brac po jednej kapsulce 30 minut przed snem?

Zmieniony przez - mietek90 w dniu 2012-01-16 22:14:18

Nie ma op*****lania sie!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Możesz brac samo ZMA a jak fundusze pozwalają to Gh-turbo (5-6tab) +ZMA(3tab)

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
zma+melatonina

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
koszt w tym wypadku nie gra roli poprostu chce sie dobrze wyspac, rano bez kawy nie rusze bo caly dzien pozniej jestem skolowany i zamulony. Dodam ze cwicze w pon,wt,czw,pn i sob

Nie ma op*****lania sie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Ja osobiście łączyłem oby dwa przed snem i była mega regeneracja, do tego człowiek wyspany rano wstawał i humor taki był że hohoho. pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
a jak to dawkowales? godzine czy pol przed polozeniem sie do lozka i ile tabsow od razu max 6+3 czy jakos stopniowo?

Nie ma op*****lania sie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
6 gh turbo i 3zma czasami jak byłem mocno zmęczony to brałem tylko samo zma ale 6kaps a brałem bezpośrednio przed snem, a teraz dawkuje samo zma 3kapsy przed snem i jeż jest git pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Dla mnie 2 zbedne produkty a zma bym traktowal jako dostarczenie tylko mineralow do organizmu stad kupil je osobno a te wszystkie gh staki to juz wogole sciema

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3169
Tak jak Tomq , Zma+melatonina
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Creatine Powder plus jakie aminokwasy do tego?

Następny temat

Mutant CRE- X 12 plus monohydrate creatine Olimp??

WHEY premium