SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zma, tribulus?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Cześć!
Od jakiegoś czasu zaczołem uprawiać podnoszenie ciężarów i jak narazie testuje na sobie większość odżywek, akurat mam okres przygotowawczy do obozu kadry dlatego trener mi kazał kupić jakieś suplementy, na koszt klubu oczywiście xD Kolega starszy starzem doradził mi żebym zamówił sobie to co on czyli ZMA firmy Eas i Tribulus firmy Weider. Czy da mi to dużego "kopa", gdyż nigdy takich specyfików nie brałem? Jak to wpłynie na mój organizm dodam ze mam lat 16. Moze mógł by ktoś pare słów o tych odżywkach powiedzieć? A może ktoś wie jak można lepiej poleprzyć osiągi bez dużego wzrostu masy. Oczywiście nie ma mowy o żadnym koksie. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
przy tym wieku w ogóle działania Tribulusa nie odczujesz, zma możesz wziąć na lepszą regenrację przed snem, Tribulusa moim zdaniem nie ma sensu, osiągi polepsza się przede wszystkim dobrym treningiem i regeneracją, odpowiednia ilość węgli + coś na kofeinie powinno dać wystarczającą ilość energii, np. life energy z Treca, ceffeine pyrin z Nutrendu

żeby rosnąć to trza umić;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stawy io ściegna

Następny temat

co pierwsze po trenignu? - rozne opinie

WHEY premium