SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zlamana szczęka - co dalej???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Powiem CI szczerze, lepiej noś te gumki ;/ wiem, że CIę to wkurvia ale lepiej nosić moim zdaniem. Teraz wiem po sobie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105
No ale co w przypadku kataru lub jakiejkolwiek innej choroby, kaszlu itd., miał ktoś coś w tym stylu, radził sobie jakoś z tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
ja sie tam w ogóle nie dotykam ,ja nawet jak na to patrze to mnie to przeraża...
i zastanawialam sie w sumie jakby to bylo z wymiotowaniemn, bo tego to ja juz sobie w ogole nie wyobrazam.
A co z tą opuchlizną? Chyba nie bede 6 tygodni chodzila opuchnięta nie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105
Jeśli chodzi o wymioty to instrukcja jest prosta - bierzesz nożyczki i szybko przecinasz gumki które trzymają obie szczęki. Tak mnie instruowała pani lekarka w szpitalu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
a co z tą opuchlizna, jeśli ktoś moglby mi odpowiedziec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105
ja miałem złamanie w dwóch miejscach ale opuchlizny nie miałem żadnej praktycznie. Dziwi mnie też to że blach mi nie wkręcili hymmm. Ale z tego co przeczytałem na kilku forach o podobnej tematyce w Gdańsku rzadko kiedy wkładają blachy. Nie wiem czym to do końca jest spowodowane - bo tu koledzy i koleżanki z lublina od razu maja blachy pakowane. Ja mam teraz inny problem - mianowicie zrobił mi się jakiś syf na języku i strasznie swędzi - byłem u lekarza kazał płukać jakims tantum verde i jeść jakieś dziwne tabletki przeciwgrzybiczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 636
heh powiem Wam tak, polamali mi szczeke, poszedlem do szpitala dopiero po tygodniu gdyz nie mialem ubezpieczenia, a za szpital by bylo trzeba zaplacic jakies 15 tys zl. :O kosmos :D
ryj spuchniety ze masakra, nic nie dalem rady jesc, ale... jaral ktos towarek z polamana szczeka? :DDD nie polecam hehe
co do opuchlizny to schodzila mi ona jakies 2-3 tygodnie, ale po wyjeciu blaszek ( tytanowych ) mialem prawie identyczna albo i nawet wieksza opuchlizne ktora schodzila mi jakis max tydzien...
btw. szczeke mialem polamana z pol centymetrowym przemieszczeniem, gumki mialem przez jakies 2 dni, potem zalozyli mi druty i nie moglem otworzyc w ogole... zdjelem te cholerstwo po 10 dniach, bylo to jakies 8 miechow temu i poqiwm Wam ze chyba wszystko dobrze sie zroslo, bo ostatnio mialem fajta, dostalem w szczene ( prawie w to samo miejsce ) i nic sie nie stalo, w ogole nic nie czuje zebym mial cos zlamane, takze powodzenia chlopaki i dziewczyny, badzcie twardzi :D pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
no ale jak to zdjęłes to po 10 dniach , bo chyba nie powiesz , że sam :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105
Napiszcie jak wyglądają wasze dzienne diety? Po kolei od rana do wieczora co jecie w jakich ilościach mniej więcej.
Ja wiek 30 lat, wzrost 180 waga 76 kg.
U mnie wygląda to tak:
Rano około 8.00 - zupa mleczna z makaronem około 600 ml. (wszystko zblendowane)
Godz. 11.00 - NUTRIDRINK - 100 ml.
Godz. 15.00 - obiad zależy albo zupa albo np potrawka z ryżem i kurczakiem i rosołem - około 600 ml. (wszystko zblendowane)
Godz. 17.00 NUTRIDRINK - 100 ml.
Godz. około 20.00 - jogurt pitny.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105
Czyżbyście nic nie jedli? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sine dłonie

Wiecej