SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ziomal /The future begins today ! / Dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Pandarek

Przepraszam przeczytałem

"Ustaw się bardziej pionowo i eksplozja ma iść z tyłka- ciężar nie ma być unoszony statycznie"

Napisałeś a ja przeczytałem że "ciężar ma być unoszony statycznie " hhe myśle co ty pyyerdolisz , jeszcze raz PRZEPRASZAM mój bład lata od komputera do kuchni .

co do SUMO jak zobaczyłem jak on wykonuje H-P to załamałem ręce i pomyślalem że lepszym rozwiazaniem bedzie SUMO , ale ok dobrze prawisz !

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50622
Thx za pomoc :)

Takie pytanie , mam po kazdym powtorzenie w HP sztange odkladac ,, na ziemie ,, i z tego poziomu startowac ?

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Spoko, nie ma problemu ;)

No właśnie w sumo miałby jeszcze większe problemy, bo tam trzeba się uczyć robienia martwego ciągu, a właściwie końcówka mc jest początkiem hp- więc więcej składowych ruchu do opanowania.

Ziomal- to zależy co chcesz robić. HP czy Hang HP. Teoretycznie łatwiejszy jest ten drugi, ale możesz spróbować ciągnąć z ziemi i zobaczyć jak jest w praktyce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50622
Dzisiaj

HP 45x5 50x5 55x5 60x5 65x3
MC 105x5 115x5 125x5 135x5 155x3
Podciaganie 9 6( +4 ) 4+( +2 )
Biceps sztanga 2s

HP - staralem sie robic tak jak na filmie d PanaDarka no ale nie wiem jak to wyslo . Z kolejnego treningu bedzie nagranie . Dzisiaj niestety nie mam z powodów niezaleznych ode mnie

Mc - do przedostatniej serii szlo dosc dobrze . Ostatnia juz mega ciezko ( moze bym zrobil jeszcze 2p ) . Technicznie mysle ze jest ok ale tez wrzuce film z nastepnego treningu .

Podciaganie - uchwyt juz nawet nie puszcza . O zapasie nie ma mowy bo jakby był to bym zrobil wiecej powtórzeń ...

Ogolnie dzisiaj mialem na caly trening ~35min wiec musialem sie streszczac . Co sie przelozylo moze na troche slabsze wyniki/mniejsza moc na silce .

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
ok, zajmniemy sie suplami tutaj
napisz mi ile masz lat, co brales juz i jaki cel

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50622
okej :)

Sucha masa + sila .

A bralem z kreatyn Mono Vitalmaxa i jablczan Olimpu , BCAA , jakies spalacze , Halodrol , Nitrobolon . W sumie to chyba wszystko .

Wiek : 21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
czyli tak jak pisales:
daj bete, leucyne+eaa lub bcaa, z kreatyn np: [https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html] no i ten holo nad ktorym myslales i mysle, ze styknie

co do produktow masz linki w moim profilu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50622
no wlasnie patrzylem teraz na dost. halo i nie moge nigdzie znalezc ... czym moge to zastapic ? Wszystko co powoduje ,,pompe,, odpada ze wzgledu na moja chorobe ( colitis ulcerosa )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
moze viridex/novadex?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziomal jesteś na dobrej drodze, jest nadzieja że coś z Ciebie będzie! Tak trzymać (nie sądziłem że kiedykolwiek coś takiego do Ciebie napisze )

także nie zawiedź bo będzie ostry wp******

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-01-06 18:19:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening redukcyjny dla kobiety - Proszę o pomoc

Następny temat

Ocena treningu na rzeźbe

WHEY premium