SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zielony-chce szczeke

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1719

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 788
siemanko :)
interesowalem sie kupe lat kulturystyka, za dzieciaka trenowalem kilka ladnych lat judo. mam kilku koleżkow, co ciagną mnie na mate, bo trenuja mieszane sztuki walki i zgodzilem sie. bo szczerze juz mnie znudzila kulturystyka. mialem kiedys wypadek,wywalilo mi tryby, kakretnie dwie gorne jedynki, mam jednego implanta na srobie s drugiego zeba prawierdalo sie uratowac bo mam koronke. teraz moje pytanie, jaka szczeke powinienem sobie sprawic, aby zapewniala jak najlepsza ochorne zebow? czy jest to wogole jakas roznica miedzy nimi? mozecie cos doradzic? bo nie chce znowu siana wywalac na zeby :)

Animos labor nutrit

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No to jak coś bardzo dobrego to chyba szczęki firmy Shock Doctor powinny być najlepsze. Ale nawet szczęka za dychę powinna starczyć, baaardzo rzadko się zdarza, że ktoś wali w ryj tak mocno, żeby zęby wybijać, nie mówiąc już jak mamy ochraniacz założony(nawet na szczeblu zawodowym to rzadkość, ostatnio Mark Hunt połamał żuchwę Stefanowi Struve, Mark to jeden z najmocniej bijących zawodników w całym MMA, 120 kg chłopa).
Ale fakt, że jak się boisz tego to warto zainwestować, w ogóle to Shock Doctor daje jakąś tam gwarancje, że pokryją koszty leczenia jak będąc w ich szczęce doznasz urazu, więc tak jakbyś miał dodatkowe ubezpieczenie, a ich produkty nie są jakieś strasznie drogie znowu, za parędziesiąt złotych masz dobry sprzęt.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 788
a mozesz jakis konkretny model podeslac? czy to juz nie jest istotne i poprostu brac cos z tej firmy?

Animos labor nutrit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 788
?

Animos labor nutrit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
a co to za rużnica ? biez byle jaką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
jak wyżej, bier byle jaka nawet tą za dyche, ja w takiej zawsze trenowalem za 12 zł i bylo ok,chyba że nie dasz sie do takiej przekonać to kup sobie byle jaki model shocka od 50-100 zł


Zmieniony przez - Siwex33 w dniu 2013-04-20 18:46:19
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
akurat jeśli chodzi o ochraniacz na szczękę to zdecydowana większość trenujących ma takie samo zdanie, że zwykła za 15zł chroni tak samo jak te droższe. No ale dla spokoju psychicznego możesz sobie kupić. Na przyszłość temat od sprzętu jest podwieszony:

www.sfd.pl/Sprzęt_do_MMA!_Pytania_i_opinie__rękawice,_ochraniacze,_rashguardy_itd.-t904219.html 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GPEE GRAND PRIX of EASTERN EUROPE Judo BJJ MMA Warriors Day w Lublinie 28.04.2013

Następny temat

UFC on Fox 7 live

WHEY premium