SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zielona kupa po produktach dorian yates

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2324
Witam od tygodnia zaczałem suplementacje suplami doriana dokonałem zakupów jego firmy poniewaz maja bardzo dobre rekomendacje w internecie .
Po przebudzeniu biore Creagen dwie miarki, po treningu pije Tempro , a na noc biore GH BLAST to ostatnie to dopiero masakra musiałem zmiejszyc dawke o połowe bo jak brałem tak jak producent zaleca to rano jak wstałem czułem sie jak pijany przez cały dzien az do wieczora mnie trzymało.Po pieciu dniach walnąłem w kiblu kloca był zielony jak trawa na wiosne ,nie wiem mam odstawic te suple tylko nie wiem które wydałem kupe kasy i teraz co wyrzuce ?Prosze o pomoc po którym z supli ten Zielony kloc sie kręci pomózcie bo czuje sie jak ufoludek.

bic

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 10167 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 116750
hm ja tam miałem jak piłem super pumpa 250 od gaspariego, też srałem na zielono od barwnika który był w tej odżywce, jak przestałem problem zniknął

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 7378 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 78934
brak czasu na rozlozenie bakterii przez bilurbine , tez tak mialem , jesli nic cie nie boli nie ma sie czym przejmowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2324
dzieki chłopaki za podpowiedz , bo juz chciałem te suple puscic z kiblem , i popchnąć zielonym klocem

bic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1420 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150829
bakterii przez bilirubinę? czy bilirubiny przez bakterie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 22991 Wiek 7 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173451
Czepiasz się szczegółów...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24421
... ważne, że zmieni kolor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1078 Napisanych postów 21988 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339481
zielono to juz tak swiatecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8253 Napisanych postów 150132 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1188134
tez tak mialem po stackach z 1.3
o dziwo po solo nie mam tak

kupy zielone jak choinka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 823
ja cos takiego mam po kazdej kreatynie, prawie kazdej bo teraz biore greenmagnitude i odpukac po 4tyg nie wystepuje zielona kupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 7378 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 78934
Hehe na szybko pisalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko Ostrovit - WPC ISO 80

Następny temat

Wybór BCAA.

Fruzelina