SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zielona kupa po produktach dorian yates

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
Witam od tygodnia zaczałem suplementacje suplami doriana dokonałem zakupów jego firmy poniewaz maja bardzo dobre rekomendacje w internecie .
Po przebudzeniu biore Creagen dwie miarki, po treningu pije Tempro , a na noc biore GH BLAST to ostatnie to dopiero masakra musiałem zmiejszyc dawke o połowe bo jak brałem tak jak producent zaleca to rano jak wstałem czułem sie jak pijany przez cały dzien az do wieczora mnie trzymało.Po pieciu dniach walnąłem w kiblu kloca był zielony jak trawa na wiosne ,nie wiem mam odstawic te suple tylko nie wiem które wydałem kupe kasy i teraz co wyrzuce ?Prosze o pomoc po którym z supli ten Zielony kloc sie kręci pomózcie bo czuje sie jak ufoludek.

bic

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
hm ja tam miałem jak piłem super pumpa 250 od gaspariego, też srałem na zielono od barwnika który był w tej odżywce, jak przestałem problem zniknął

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
brak czasu na rozlozenie bakterii przez bilurbine , tez tak mialem , jesli nic cie nie boli nie ma sie czym przejmowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
dzieki chłopaki za podpowiedz , bo juz chciałem te suple puscic z kiblem , i popchnąć zielonym klocem

bic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bakterii przez bilirubinę? czy bilirubiny przez bakterie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Czepiasz się szczegółów...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
... ważne, że zmieni kolor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402300
zielono to juz tak swiatecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
tez tak mialem po stackach z 1.3
o dziwo po solo nie mam tak

kupy zielone jak choinka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 834
ja cos takiego mam po kazdej kreatynie, prawie kazdej bo teraz biore greenmagnitude i odpukac po 4tyg nie wystepuje zielona kupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Hehe na szybko pisalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko Ostrovit - WPC ISO 80

Następny temat

Wybór BCAA.

WHEY premium