SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zgubny wpływ alkoholu na zdrowie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5220
Czy jest możliwe żeby przez piwa zdrowie tak podupadało? czy to zwykły przypadek? zaczęło się od 2 mocnych piw 2 razy w tygodniu. Później przez ostatni rok średnio 2 mocne piwa co drugi dzień na wieczór do kolacji :/ zaczęło sie... 2 razy skręcony staw skokowy przy wychodzeniu z busa. Do tego zaczęło dokuczać kolano. Stany zapalne Hoffy i błony mazowiej, które nie schodzą...+boczne przyparcie rzepki. Do tego krzywi mi się coraz bardziej kręgosłup. Pogłębia się skolioza i ogólnie robi się ze mnie wrak.

Czy ktoś zna takie przypadki, ze od piwkowania stan zdrowia się nagle pogarsza?

Zmieniony przez - tomcio.xx w dniu 2019-06-01 20:13:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4649 Napisanych postów 6618 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 226492
NIE - na taki stan wpływa ogólny sposób życia ( dieta , aktywność , sport ) itp . Samo piwo nie ma wielkiego wplywu jeśli powyższe jest odpowiednio prowadzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5665 Napisanych postów 73525 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 618636
Dokładnie , twój tryb życia wpłynął na stan twojego zdrowia . Alkohol jedynie mógł dołożyć cegiełkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2070 Napisanych postów 49532 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 491021
tomcio.xx
2 razy skręcony staw skokowy przy wychodzeniu z busa. Do tego zaczęło dokuczać kolano. Stany zapalne Hoffy i błony mazowiej, które nie schodzą...+boczne przyparcie rzepki. Do tego krzywi mi się coraz bardziej kręgosłup. Pogłębia się skolioza i ogólnie robi się ze mnie wrak.

czy przez ten rok cokolwiek z tym robiłeś?

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9912 Napisanych postów 115552 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1374979
Ale trenuejsz coś, jesteś akywny fizycznie, czy siedzisz tylko i piwko popijasz co dwa dni ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duże ciśnienie i tętno po odstawieniu testosteronu

MenS