SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zgubiłem się

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7815
Pomóżcie mi proszę!!Nie wiem jak połączyć sprawnie w jedną całość branie kreatyny po treningu, aeroby i posiłek białkowy(odżywka) potreningowy,nie wiem jak to po kolei robić,czy kreatyna po treningu czy po aerobach,pomóżcie ,pozdrawiam,cze!!

soczek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Kreatyna z wodą (bez glukozy czy innych węgli) po treningu, później aeroby a po aerobach pełny posiłek węglowodanowo-białkowy, w nostateczności odżywka węglowodanowo-białkowa, w żadnym wypadku samo białko

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7815
dzięki Sonbaty masz soga, tzn że kreta bez węgli wchłoni się w dużym stopniu na pusty żołądek??a jeśli chodzi o bezwęglowodanowe transportery kreatyny, to jaka kreta je ma (jeśli takowe są)???dzięki narka

soczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ALA...np... lecz kupuje się oddzielnie...ja nie jestem zwolennikiem stacków kreatynowych

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
Vlad: ALA to ma kota
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka krea raz dziennie??

Następny temat

D-ribose+Kreatyna1000

WHEY premium