SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zgubić gruszkę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Mam na imię Jola.
Pomimo wielu dzienników, którymi mogłabym się podpierać, postanowiłam założyć własny. Powód? trochę dokopać sobie żeby się nie poddać

Wiek : 32
Waga : 72
Wzrost : 166
Obwód w biuście(1) : 97
Obwód pod biustem : 82
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 77
Obwód na wysokości pępka : 84
Obwód bioder (3): 105
Obwód uda w najszerszym miejscu: 62
Obwód łydki : 39
W którym miejscu najszybciej tyjesz : pod pachami, kark, buzia
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) : w tygodniu: rower 4x, ćwiczę z Jillian Michaels 5x, bieganie 2x, basen 3x
Co lubisz jeść na śniadanie: serki wiejskie z warzywami i nasionami, jajka, owsianki
Co lubisz jeść na obiad : drób z warzywami, dzikim ryżem
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : owoce
Ograniczenia żywieniowe : brak ale nie jestem w stanie zjeść podrobów
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : Od diety dukana(czyli 6 miesięcy) mam coś co przypomina okres. Nigdy nie brałam hormonów
Preferowane formy aktywności fizycznej gimnastyka z ww Jillian, rower, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nic nie przyjmuję poza ziołami
Stosowane wcześniej diety : dukan przez 3 miesiące.


Teraz główny powód dla którego tu jestem. Wkurza mnie zakłamanie na temat dukana. Poleciła mi go pani dietetyk z centrum leczenia zaburzeń metabolicznych. Zgłosiłam się do niej na polecenie lekarza rodzinnego. Swoją przygodę z redukcją zaczęłam rok temu. Jeżdżąc na rowerze i modyfikując poziom pochłanianych węgli schudłam z 84 do 78 ale potem nastąpiło przetrenowanie i musiałam rower odstawić. Jako że był wrzesień a ja miałam rozpisane rehabilitacje i mocno zaznaczoną wizję końca sezonu bez sportu...postanowiłam podziałać dietą. Tu się pojawia zachwalany przez panią dietetyk dukan. Schudłam na nim 12 kilo, czyli do 66kg. Teraz ważę 72. Przerwałam go po 3 miesiącach bo zaczęłam mieć problemy z okresem. Wyczytałam u Was, że głównym winowajcą jest brak tłuszczy. Od 6 miesięcy jest coraz lepiej. Okres jest bardziej zauważalny ale za to waga szybuje w górę i bardzo mocno przybrało mi w obwodach. Znowu pojawił mi się fałd tłuszczu na karku a kolejny nad stanikiem.

Jako, że nadwyrężam portfel męża a dziecko (szt 1) ma masę wyjazdów wakacyjnych to nie mogę sobie pozwolić na siłownię choć wiem, że chodząc na nią kilka lat temu ładnie zgubiłam tłuszcz na udach i podniosłam piersi. Jestem gotowa żeby powalczyć o siebie

Wysyłam post żeby mi nie zdechł a zaraz wkleję zdjęcia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24062
moja mama była chyba z rok na dukanie i ja miałam jedno podejście do dukana ale trwało to jeden dzień i się rozmyśliłam. Mama dużo schudła , raz jak moja ciotka dowiedziała , że stosuje tą dietę to wpadła w szał , tak ją zaczęła opie...lać " co to za dieta? to tak jakbyś sobie odcięła rękę lub nogą, to jest głupota" wtedy trochę się z tego śmiałam , ale teraz wiem , że miała rację i jak tylko mamuśka mi gada , że znowu dukana zrobi to ją opierdzielam, narazie skutkuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to jeszcze swoja diete rozpisz ale jakis sport musisz uprawiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam w moim dzienniczku

Niestety nie mogłam już edytować więc wklejam zdjęcia tutaj.

Diety nie mam ułożonej. Nie wiem tak do końca na co mam zwrócić uwagę.

Co do sportu to wypisałam co robię w tygodniu. Wiem, że większość to aeroby czy interwały a tutaj jest nacisk na rozwój mięśni. Powoli i do tego dojdę . Nie chcę nic na łapu capu bo wiem, że droga którą obiorę będzie na najbliższe lata więc niech będzie pokierowana przez osoby doświadczone a nie takie jak ja.

Pozdrawiam







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to dobrze podchodzisz do sprway, diete ukladaj po przeczytaniu artow z naszego regulaminu, poprawimy co trzeba bedzie
twoja kalorycznosc to 1800kcal w przeliczeniu na 130g bialka/170g ww i reszta tluszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodaj posiłek
Suma dobowa: 1118 kcal 93 g białka 67 g tłuszczu 35 g węglowodanów

Tak mi wyszło wczoraj. Jakiś dziwny mam ten kalkulator kalorii. i nijak nie mogę zrobić zrzutu

Zmieniony przez - Jolka80 w dniu 2012-06-20 11:52:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
sprobuj potreningu.pl, uzywasz swojego loginu i hasla z sfd i przechodzisz do dziennikow, wpisujesz wszytsko co jesz/jadlas, zapisujesz a pozniej generujesz zrzut

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anister właśnie robiłam z tej strony ale mi wychodzi niebieska tabelka i nijak nie widzę tam opcji zrzutu.

meybee tak dla mnie do porównania


Co do diety z wczoraj. Nie wliczyłam masła, oliwy, truskawek. Jutro będzie lepiej a teraz idę ćwiczyć

wyjście z dukana ... dla mojej świadomości

Zmieniony przez - Jolka80 w dniu 2012-06-20 13:31:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
musisz w dziennik zywieniowy wejsc i tam bedzie opcja 'dodaj nowy wpis do dziennika' a pozniej zapisz zmiany :)

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
och ależ ja głupiutka jestem. Dziękuję anister jutro micha będzie git

Tylu rzeczy nie przemyślałam:

cel: dać siłę ramionom
Pozbyć się karku dzwonnika z notre dame!!!
Zbudować mocne nogi..marzy mi się wspinaczka górska

Zmieniony przez - Jolka80 w dniu 2012-06-20 14:44:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejsza dieta. Mam za mało białka i tłuszczu. Może się skuszę na zakup białek na koktajl.

Dziewczyny siemię lniane jest polecane czy lepiej nie kombinować i pozostać przy samym tranie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Czy ja wiem, czy za malo bialka? Obliques dala ci rozklad 130 g bialka, 170 g wegli i reszta tluszczu, czyli 67 g tluszczu. Masz za duzo o 7 g bialka a za malo o 52 g wegli, no i tluszczy za duzo o 19 g. Przyjmuje sie dopuszczalne wahania 5 g.

Aha nabialu do 150 g dziennie, a u ciebie jest 325g, czyli przeszlo 2 x dopuszczalna ilosc.

Wiem, ze to na poczatku problem, ale pozniej bedziesz robic miski w pare minut

Zycze powodzenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uda = Depresja

Następny temat

brak dostępu do siłowni

WHEY premium