SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zestaw na klate!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 500
witam, robie trening na mase, dieta jest + suple, mam pytanie jaki najlepszy zestaw na klate, bo obecnie robie cos takiego:

4 serie rozpietek na atlasie uchwyt gorny
4 serie rozpietek na atlasie uchwyt dolny
3 serie rozpietek na lawce skosnej
3 serie unoszenia hantli na lawce skosnej rownolegle do ciala
nie mam niestety dostepu do laweczki, a ona jest podstawa czy na czyms takim da sie zrobic dobra mase?
mam nadzieje ze wszyscy zrozumieli moj opis cwiczen
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1823
pompki dorzuć, za dużo tych rozpiętek, wyciskanie hantli na skosie na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 500
ok dzieki, myslalem ze pompki to na rzezbe tylko ale okczyli ze tym planem mozna sie rownie skutecznie rozbudowac co z laweczka? bo nie wiem czy w nia nie zainwestowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
pompki swoja droga ale radze zainwestowal w laweczke gryf i obciazenie.

szefffffffff

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 500
moze czyjas jeszcze opinia?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 341
Zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami... 11 seri na rozpietki o.O człowieku! ;] 3-4 serii wystarczy. Chcesz robic mase a nie podałeś żadnych podstawowych ćwiczeń na rozbudowe masy. Wyciskanie sztangi na ławeczce. Jak nie masz dostepu do ławeczki zrób te wyciskanie na tym atlasie.. chyba ze na tym atlasie mozesz robic tylko rozpiętki jak tak to zapomnij o porządnej rozbudowie masy mięśniowej. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
4 serie rozpietek na atlasie uchwyt gorny
4 serie rozpietek na atlasie uchwyt dolny
3 serie rozpietek na lawce skosnej
3 serie unoszenia hantli na lawce skosnej rownolegle do ciala
nie mam niestety dostepu do laweczki, a ona jest podstawa


to rozpiętki na ławce skośnej jak robisz? no chyba, że wyobrażasz sobie że na niej leżysz czy jest tak, że masz tylko skośną ławkę? jeżeli tak, to jak się stało, że masz dostęp do tylko skośnej ławki (to chyba z całym stelażem) i atlasu a do poziomej nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 705
pewnie ma rozsuwany atlas... a pompki staraj sie robic powoli i technicznie, najlepiej na kosciach np 5-10 serii po 20, max 30 powtorzen nie wiecej i powiadam ci ze cycol spuchnie jak ta lala, jak bedzie za lekko dozuc krązek miedzy lopatkami i po problemie :)

Zmieniony przez - overall w dniu 2009-03-22 16:28:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 500
nie jestem pewien czy wszyscy mnie dobrze zrozumieliscie, te 2 serie rozpietek na atlasie to cos takiego jak tu http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.asp  gif 12, tyle ze z roznym ulozeniem rak.a jesli tak mysleliscie to sory;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ach wystarczy chcieć ja pamiętam jak zaczynałem ze sztangą w piwnicy u kumpla tylko zamiast ławeczki były sanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Przemyślcie pytania.

"mam pytanie jaki najlepszy zestaw na klate"

Gdyby istniał jeden - najlepszy, to czy ktokolwiek robiłby inny, z założenia gorszy ?

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skolioza

Następny temat

Trening na rzeźbe +poprawki do oceny

WHEY premium