SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zestaw do oceny - proszę o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
Witam
jestem tu nowy więc proszę odrazu mi nie jechać.
Mój staż na siłowni: 1 rok
wzrost: 180cm
waga: 83kg

Jeśli chodzi o suplementy to jest to mój pierwszy raz. Moim celem jest zbudowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. Dużo czytałem o suplementach na tym forum i zrobiłem sobie taki zestaw: OLIMP Profi Whey Mass - czytałem, że jest dobry dla osób, które mają tendencję do odkładania tłuszczu a ja niestety tak mam. Do tego OLIMP HMB Mega Caps, OLIMP Creatine Mega Capsi OLIMP Vita-Min Multiple Sport.
Nie wiem czy jest to dobre połączenie dlatego chciałbym zasięgnąć opinii u fachowców. Proszę o wskazówki co ewentualnie wyrzucić a co dodać. No i jeszcze jak to najlepiej brać. Z góry dzięki. Dodam, że jem regularnie 3 posiłki dziennie (ok 3500 kcal) a na siłownie chodzę wieczorami. Niestety nie mam narazie możliwości inaczej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
HMB olej, reszta może być ale nie iwem czy twoja dieta nie jest za bardzo klaoryczna. Obetnij kalorie z diety, dokup jakiś spalacz(może TSE-wybór należy do ciebie byle jakiś nie za mozny).
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
,,Dużo czytałem o suplementach na tym forum,,

Liczba przeczytanych artykułów - 1 !!!

O co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
hmb out. jak tyjesz to gainer out. zamiast tego bialko.

dt:
rano kreta, vita-min
po treningu kreta, bialko
na noc
bialko

dnt:
rano kreta, vita-min
poludnie kreta, bialko
noc bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
@lukste czytałem zanim konto założyłem....
co do gainera to właśnie czytałem, że profi jest dobre dla osób, które mają słabą przemianę materii i tendencję do odkładania tłuszczu. A dlaczego HMB wyrzucić? Czytałem, że pomaga spalać tłuszcz... Do do kcal jestem w stanie zmniejszyć dzienną dawkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
-Hmb wyrzuc bo to strata pieniedzy ,
-jesli jestes endo to zamiast gainera kup bialko serwatkowe , -witaminy i mineraly ok ,
-kreatyna monohydrat np z vitalmaxa ,
-zamiast hmb kup bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
A jakie białko polecasz? BCAA lepsze będzie olimp czy vitalmax?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
ile kaski?? BCAA olimp mega caps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
bcaa olimp mega caps ,
co do bialka to wszystko zalezy od zasobnosci portfela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
OLIMP Whey Pro Matrix czy Whey Protein Complex 100%? Które będzie lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Matrix lepszy, ma wiecej białka. Najważniejsza dieta z lekką obniżką węgli i nadwyżką białka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stack przedtreningowy

Następny temat

Cell Pump 450 + Mono 300g

WHEY premium