SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zestaw ćwiczeń z drążkiem !

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 120
Witam, mam 14 lat, od ostatniego czasu dobrze się odżywiam, jem 5 posiłków dziennie, robie a6w, niedawno kupiłem sobie drążek rozporowy i chciałbym go użyć, żeby byly jakie kolwiek rezultaty i chciałbym poprosić was o pomoc w zestawie ćwiczyn z drążkiem, ile serii? ile razy w tygodniu ? itp, proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Yo. Na temat a6w wiele już tu napisano.

Masz drążek, więc lepiej wez się za trening całego ciała - tematy podwieszone plus następnie rozpisane przez MI progresowanie do nich.

Niestety nie wkleję Ci linku bo piszę z tel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 525
Nie wiem co ludzie mają z tym Weiderem to metoda z czasów II wojny światowej, są dużo skuteczniejsze sposoby, po za tym a6w jest tylko dla początkujących bardziej zaawansowani muszą kombinować coś innego :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w Budowie Ciała

Następny temat

SW

WHEY premium