SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zerwany czworoglowy na treningu strong men

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
Witam, jestem zawodnikiem trenujacym strongmen, przy przysiadzie ze sztanga zerwalem glowe posrednia czworoglowego. za tydzien mam operacje, jak wyglada rehabilitacja i jak dlugo wraca sie po takim zabiegu? jak Powazny jest ten zabieg? Z tego co opisywal mi go lekarz byc moze bedzie wiercone w rzepce i tam przyczepi sie miesien, nastepnie miejsce bedzie ostrzykniete czynnikiem wzrostu /komorkami macierzystymi ze szpiku pobranego ode mnie. jestem sportowcem wiec zalezy mi na szybkim powrocie a nie zwyklym jak u normalnego kowalskiego siedzacego za biurkiem. opis badania miesnia:

Ściegno glowy posrdniej czworoglowego zostało ok 2cm od przyczepu calosci zerwane, widoczne strzepy sciegna powyzej rzepki z retrakcja 15mm. jeszcze mam kilka rzeczy w tej nodze ponadrywane ale nie sa do szycia.

co o tym myslicie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
Chyba nikt tu nie spotkał z takim przypadkiem. Będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264
jak wygląda Twoja sytuacja teraz???masz pełną funkcjonalność nogi?mam podobny przypadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bigstrong
jak Powazny jest ten zabieg? Z tego co opisywal mi go lekarz byc moze bedzie wiercone w rzepce i tam przyczepi sie miesien, nastepnie miejsce bedzie ostrzykniete czynnikiem wzrostu /komorkami macierzystymi ze szpiku pobranego ode mnie. jestem sportowcem wiec zalezy mi na szybkim powrocie a nie zwyklym jak u normalnego kowalskiego siedzacego za biurkiem]


Zależy jak rozpatrywać zagrażający życiu czy zostać po nim kalką nie będziesz ale nie jest to też jakaś droba operacja. Dobrze że będą komórki macierzyste przyśpieszy to regenerację tkanek. Co do szybkiego powrotu z racji że jesteś sportowcem tym bardziej bym uważał tak żeby noga była w pełni sprawna i stopniowo obciążana treningowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadczynnosc tarczycy a zdobywanie masy miesniowej.

Następny temat

zlamanie piszczela (dolnej krawedzi)

WHEY premium