SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrowe tycie ?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam,
przez ostatnie pół roku schudłam 15 kg- zła dieta, ale także duży stres i szybkie tempo życia. w efekcie teraz przy wzroście 170 cm ważę ok. 52 kg, mam 22 lata. nie czuję się z tym dobrze, chciałabym wyglądać bardziej kobieco, przybrać trochę ciała, głównie w górnych partiach, chciałabym aby nogi pozostały względnie szczupłe. póki co spożywam ok. 1500-1700 kcal dziennie(na oko), nie jem dużo słodyczy, żadnych fast foodów, słodkich napojów- nie lubię,mdli mnie po nich. jem 4-5 posiłków dziennie, na śniadanie owsiankę z musli i owocem/kanapki z szynką i pomidorem lub ogórkiem/omlet z 2 jajek z warzywami + kawa zbożowa z mlekiem, później jakiś owoc+jogurt/ser biały z dżemem/sałatki warzywne,greckie itd/baton, na obiad wybieram z reguły rybę/drób/kotlety sojowe na parze z warzywami(duużo warzyw) i ryżem lub zupę, później jakiś owoc, a na kolację jogurt z musli/kanapki/parówki. w międzyczasie piję dużo wody i herbat. ćwiczę 2-3 razy w tygodniu (rower albo basen, czasem jakaś lekka gimnastyka). co jest istotne, zależy mi na tym, aby zdrowo przytyć, nie lubię 'śmieciowego jedzenia', nie chcę też nagle zmienić nawyków żywieniowych i jeść codziennie kebabów, bo wiem że nie tędy droga, ale kompletnie nie wiem co zmienić w moim sposobie odżywiania i ćwiczeniach, aby zrobić to z głową. rozumiem, że nie osiągnę celu z dnia na dzień, dlatego proszę o radę - jak przytyć 5-8 kg ZDROWO.
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
Zacznij od bilansu zerowego i podbijaj kcal tylko gdy jest zastój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Zapraszam do darmowej rejestracji i odwiedzin działu https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html  Tam otrzymasz bardziej szczegółową pporadę.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze

Następny temat

Którą ławeczkę wybraqć

WHEY premium