SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdobywanie masy pod boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2701
Chcialbym zdobyc 25 kg. masy na silowni, chodzac takze na boks. Jak to polaczyc?

Zmieniony przez - c3ler0 w dniu 2012-10-06 11:16:46
Mam juz diete zakupiona na 5k kcal, tylko nie jestem pewien, czy jedno bedzie przeszkadzalo drugiemu. Porsze o prof. pomoc.

Zmieniony przez - c3ler0 w dniu 2012-10-06 11:42:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
c3ler0
c3ler0
Postów: 216
Na forum: 323 dni
LPA: 2044
Wysłana 22 stycznia 2012 15:03

"na mase diete prosze. mam 15 lat, 180cm i 58 kg. musze przytyc na boks. jedynie podstawowe skladniki czyli jajka, ryz, ryba,kurczak, i nabial
dzieki"


Proszę .

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45870
pytanie czemu akurat 25kg?to bardzo dużo ciężkie do wykonania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2701
Bo jestem bardzo wysoki i chcialbym walczyc w wadze ciezkiej, gdzie jest moje miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1888
25kg czystej masy mięśniowej? To kolego przynajmniej pare lat ciężkiego treningu przed tobą. Jeżeli będziesz robił 1-1,5 kg czystego mięcha / miesiąc, trenując przy tym boks to naprawde będzie bardzo dobry wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2701
Nie czystaj koniecznie, moze byc taka jak mial Joe Frazier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1888
Jakiej by nie było to 25kg trenujac sztuki walki to naprawde ciężka sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czlowieku jak jestes bardzo wysoki to w nizszych kategoriach wagowych bedziesz mial wieksze szanse ;] co do masy to 25 kg to faktycznie sporo a trenujac boks czy inne sw faktycznie moze ci byc ciezko ludzie jak zaczynaja trenowac to raczej jeszcze zrzucaja kilogramy, cwiczenia odpowiednia dieta jakies suplementy powinny zrobic swoje ale tak jak mowie ja i moi poprzednicy 25 kg masy miesniowej to duzo i moze ci isc ciezko a pozostaje jeszcze pytanie jaki to bedzie mialo wplyw na twoje stawy kregoslup itd.. do tego jeszcze mozesz wiele stracic na szybkosci i wytrzymalosci jednak to juz kwestia drugoplanowa ja bym najpierw zapytal np. lekarza czy taki przyrost masy nie bedzie robil problemow ;] zalezy ile wazysz teraz i jaki masz prganizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
25 kg mięśni wrzucić na siebie trenując boks, bez sterydów - nie wykonalne

ze wspomaganiem SAA, naprawde duża ilośc koksu - kilka latek ciężkiej pracy, przy dobrej genetyce może sie uda

jedyne co tak naprawde możesz zrobić bez sterydów to upaść sie jak świnia (patrz artur szpilka)


na swoim przykładzie powiem że trenując boks i próbując nabić mase jednocześnie wrzucałem nawet 7000kcal, słodycze, pizze, białka 300g minimum, węgli z 500 i nadal chudłem, mięsnie wiotkie, przemęczone mimo wspomagania sterydami

podsumowując: bez szans

zostań w tej wadze co jesteś, wzrost twoim atutem i bij karakanów w ringu bo nawet jakbyś dał rade sie tak upaść to w cięzkiej trafisz na gości którzy od nastu lat już ważą te 110-120kg przykładowo i uwierz mi że dla nich będziesz najłatwiejszym celem do odyebania, stracisz na szybkości, motoryka w dupie itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45870
boksujesz w tej wadze w której czujesz się najlepiej a nie że jesteś wysoki to musisz do ciężkiej.trochę głupota.

Zmieniony przez - Geng w dniu 2012-10-06 16:24:07
...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2701
...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pochylanie się w boksie

Następny temat

Sina klatka po treningu ( uderzenia przez tarcze )

WHEY premium