SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zbyt szybko dochodzę

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Mój problem jest taki, że podczas seksu po minucie - dwóch dochodzę. Wiem, że ona jest niezadowolona z tego. Zdarza się, że po kilkunasto-minutowej przerwie kochamy się jeszcze raz i wtedy wszystko jest super no ale pierwsze wrażenie psuje wszystko.Mam 25 lat.Dwa lata temu byłem prawiczkiem i mając problemy ze wzwodem w łóżku byłem na wizycie u seksuologa co wszystko naprawiło, a teraz zaczął się problem o którym wspomniałem wyżej. Dużo się kłócę z moją dziewczyną, prawie codziennie i się denerwuję sporo. Na początku seksu już myślę tylko o tym, że zaraz dojdę i dzieje się. Dziewczyna już nawet nie za bardzo chce się kochać bo wie, żę ona nie dojdzie. Co robić? Czekam na wasze rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 294
Nie powinno o ile oczywiście nie zaczniesz od razu działać. Poczekaj te 15 minut i wszystko powinno byc ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Problem siedzi w głowie . Idź do lekarza i powiedz co jest co .
Poczytaj o Dapoksetynie


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2019-05-28 08:17:14

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
mozesz też próbować żeli nieopóźniających wytrysk.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Zdecydowanie jest to problem z psychiką i brakiem doświadczenia. Skoro seksuolog raz już Ci pomógł, to warto skorzystać z jego usług ponownie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
co wiece, musisz rowniez porozmawiac ze swoja partnerka powiedziec jej o problemie i poprosic ja o to, aby byla mocno wyrozumiala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Albo znajdź 2 . Najpierw szybka robota , później do 2 pojedziesz na luzaku i tak na zmianę Haha

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32864 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Spokojnie i bez stresu do tego musisz podejść - Pracuj nad psychiką , ewentualnie dobrym rozwiązaniem ( bez dodatkowego mega stresu że zajdzie w ciąże ) jest jak sobie zastosuje jakąs bdb antykoncepcje ( zastrzyki - drogie ale skuteczne ) i wtedy bez oporu będziesz mógł raz za razem kończyc i startować na nowo bez obawa o konsekwencje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
"Zorgazmuj" najpierw ją a potem rób to co robisz do tej pory.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 294
Nie martw się. Nie Ty jeden masz taki problem.Szacuje się,że bardzo wielu mężczyzn w Polsce zmaga się z problemem przedwczesnego wytrysku. Polecam wypróbować róznych środków dostępnych w sklepach oraz aptekach .Warto bo są skuteczne:
tabletki i żele Orgasm Control
prezerwatywy ze specjalnym środkiem
chusteczki orgasm control wipes - moim zdaniem najskuteczniejsze,może Ci kobieta wsmarować w ramach gry wstępnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 15
Pisałem wyżej, z anonim, ale założyłem konto, na potrzeby tej dyskusji.

Wracając do tematu: No własnie próbowałem gumek, ale wolę bez...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 294
Nie pisze tutaj o gumkach ale o chusteczkach, moim zdaniem są o wiele skuteczniejsze niz prezerwatywy. No i jest przyjemniej bo nie ma bariery Będziesz miał dzięki nim lepszą kontrolę nad sobą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja co zastosować

Wiecej