SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawody - kiolka pytan

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18456
po jakim czasie treningów wystartowaliście w zawodach(kickboxing boks)? jest sens sie śpieszyc z zawodami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Przestraszyć by się mógł gdyby go trener namawiał do walki "bo potrzebujemy na czymś zmęczyć konkurencję"

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Zależy co rozumiesz przez stwierdzenie "czy jest sens się spieszyć".
Poza tym ciężko uogólniać, jedni robią szybsze postępy inni wolniejsze, dlatego czas kiedy człowiek czuje się już przygotowany do zawodów jest indywidualny. Natomiast jak trenujesz kilka miesięcy, to są turnieje pierwszego kroku, czy dla początkujących trenujących do roku i w takich turniejach można zdobywać doświadczenie i obicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Ja trenuje TKD, ale mnie trener sam zwerbował do zawodów. Pewnie twój też ci zaproponuje start w zawodach, jak zobaczy, z jestes gotowy ;)

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18456
kickboxing ćwicze od miesiąca(wcześniej przez 9 miesiecy trenowałem krav mage)troche wiecej potrafie od grupy i teraz za miesiac jest taki turniej i zastanawam sie czy to nie za wczesnie na takie rzeczy... Trener mówi że mogłym sie przejechać, powiedział że nie ważne czy wygram czy przegram ale sie sprawdze. Co o tym myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
troche wczesnie jak na zawody, ale jesli to zawody dla początkujących to możesz jechać się sprawdzić, pod warunkiem, że czujesz się na siłach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18456
to takie jakby sparingi tylko że z innymi klubami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
czujesz sie na siłach to idź, ty i trener wiecie najlepiej czy jest sens czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18456
po jakim czasie trenowania wystapiliscie na jakiś zawodach/turniejach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
na sparing międzyklubowy śmiało możesz jechać - tam sie dobiera pary pod względem doświadczenia; ja na takie sparingi pojechałam po 3 miechach trenowania thaia, sparowałam z dziewczyną, która była jeszcze juniorką, ale trenowała 1,5 roku - fajne doświadczenie, jeśli czujesz sie na siłach, to jedź

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 987
Siema.ja na swoje pierwsze zawody pojechałem po ok pól roku treningów.twój trener ma racje mowiąc ze nie wazne czy wygrasz czy przegrasz,jesli czujesz sie na siłach to jedz .Pamietaj ze zawsze wyjdziesz z tego z jakims doswiadczeniem i "bogadszy o błedy" o ktorych pozniej bedziesz wiedzial i bedziesz mogł ich uniknąc.pozatym nastepnym razem pójdzie ci juz łatwiej nauczysz sie panowac nad stresem bo to jest główny cel zawodów.

A swoja droga to co to za zawody??

..::"Pain is temporary.Pride is forever..."::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Ja pierwszy raz walczyłem grubo po ponad roku treningów. Każdy trener ma rożne podejścia. Większość jednak wysyła zawodników niedoszkolonych technicznie licząc, ze doświadczenia nabędą w ringach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XIV Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Wilno 2008

Następny temat

Judo

WHEY premium