SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zatrzymał misie spadek wagi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
wiec sytuacja jest tego typu
mam 26 lat zaczynałęm od 111 teraz mo 6 tyg mam 105 jem 1500 kcal porozkladane jak trzba nisko wegle duzo białka, do tego basen bieganie i siłka, jedyny problem polega na tym ze od ponad tygodnia waga staneła w miejscui ani drgnie o co chodzi ?
woda? upał? juz sam niewiem
a i suplementy to l-karnityna i therm line 2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Karnityna Ci nie pomoże w redukcji, wprowadza tłuszcz do miejsca jego spalania ale organizm jest w stanie sam ją syntetyzować więc dostarczanie jej z zewnątrz nie wspomoże Twoich wysiłków z tkanką tłuszczową. Podobnie ze spalaczem, odpuść sobie, za wcześniej. Odpowiednią dietą i treningiem zrzucisz tłuszcz, co sam zauważyłeś - bo nie spada - dieta jest zła.

Jesz za mało kcal, 1500kcal przy takiej wadze i takim wysiłku to dużo za mało, na tyle dużo by organizm zaczął się bronić przed tak niską ilością kalorii zmieniając metabolizm i pracę hormonów przeciwko Tobie - czyli ograniczając do minimum spalanie tkanki tłuszczowej, maksymalizując się na magazynowaniu nadwyżki kcal. Możesz z tego wyjść zwiększając ilość kalorii w diecie.
Wklej swoją dietę i napisz kiedy masz treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1896
to i ja się dołączę do tematu ..mi się spadek wagi nie zatrzymał.. mi nawet się nie zaczął.. zaczęłam trzeci tydzień z diętą i porządnym treningiem i obawiam się, że nawet przybyło ok. 1kg. Czytałam, że i tak się zdarza, więc na razie cierpliwie czekam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
l-karnityna napewno nie zaszkodzi wiec mozna smialo a spalacz jest lajtowy wiec tezmozna smialo a pozatym ma kofeine wiec sie jests nie chce
co do malej ilosci kalori to mozesz miec rację, ale tylko czesciowo, tzn do tej pory leciało jak trzeba około 1,5 kg na tydzien to troche za duzo ale z drugiej strony pewnie duzo z tego to woda
pozatym ten bilans jest mniej wiecej bo nei ma dokladnielicznonych wazyw tylko na oko czyli mozna pryzyjac ze jest naprawde okolo 1700
powinno byc 2800 po zmniejszeniu jakies 2300
ale czasami zdazaja sie jakis dodatkowe sprawy mniej wiecej raz w tyg wiec spoko
martwio mnie to ze jakby spuchłem, czy to nie woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szantri
Z początku jak się rozpoczyna treningi to mięśni szybko rosną, natomiast tłuszcz leci. Więc wzrost wagi nawet można uznać za sukces, gdyż jest to wzrost z tkanki mięśniowej.

Jak chcesz tracić pieniądze na marnę to ok.
Warzywa do bilansu nie wliczaj, zwiększ ilość kalorii w diecie. I spełnij w/w prośby, jeśli oczekujesz pomocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1896
Skalar dziękuję, ale wiesz brak efektów trochę zniechęca.. co do diety czekam na korektę, ale się doczekać nie mogę .. ta dieta mnie chyba jeszcze cierpliwości nauczy, więc jakbyś mógł "rzuć okiem"...
Cel; REdukcja
Kobieta
Wiek 28
Waga 67
wzrost 166
Aktywność minimum 3 razy w tygoniu siłownia 1 godz i 30 min aeroby
zapotrzebowanie kalor. 1700

śniadanie :
płatki owsiane 5 g
mleko 0,5 % 300 ml
rodzynki 5 g
daktyl 2 g albo jajecznica na oliwie

II śniadanie
serek wiejski 150 g
papryka/pomidor
albo pekińska + feta+ oliwa z oliwek

I posiłek
jogurt naturlany + owoc
albo zupa warzywna ( bez zabielania)

II posiłek
pierś bez skóry / szynka pieczona/ ryba ok. 100-150 g
surówka /kapusta/ ogórek/ marchew z groszkiem/kalafior
w dni treningowe 2 ziemniaki/ albo warzywa na patelnię

Kolacja:
ser biały półtłusty
jog. naturalny 2 łyżki
cebula/szczypior/ rzodkiewka
albo tuńczyk z
cebula, jajko, papryka + 1 łyżka jog. naturalny

Proszę o korektę i ewentualne wskazówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Załóż nowy temat i skopiuj swój post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1896
ok, Redukcja a wzrost wagi .. temat nowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Woda mineralna gazowana a zwykla?

Następny temat

Czy takie odchudzanie ma sens?

WHEY premium