SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zatkane ucho ;/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2692
Jak odetkać ucho? Zatkało się i trzyma już 2 dzień (fakt byłem chory ale już przechodzi ale ucho dalej zatkane) help nie da się tak normalnie funkcjonować
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
najopowiedniejszym rozwiazaniem jest wybrac sie do laryngologa on zrobi 2/3 razy cwiczenie z gruszką w nosie i "Karolem" hehe niektórzy beda wiedziec o co chodzi jesli mieli cos takiego i przedmucha Ci - bedziesz słyszał lepiej niz przed choroba, wyjdziesz na ulice i nie bedziesz mógł uwierzyc ze tam tak HUCZY

ale równiez mozesz sam spróbowac je odetkac czyli zatykasz nos palcami i dmuchasz w zatkany nos, wtedy powinno odetkac sie ucho... mi tak lekarz powiedział zebym tak od czasu do czasu robił w ramach profilaktyki zeby sie nie zatykało, ale niektórzy snuja opowiesci ze to bardzo niebezpieczne jest dla zdrowia i słuchu a z tego wzgledu ze sam moment odetkania wcale nie jest przyjemny to nie robie tego... ale nie wiem kto ma racje :/

zdr.
1

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2692
dmuchałem już wcześniej nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
no to "Karol" czyt. lekarz.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1285
Ja tez myslałem ze mam zatkane z jakies 3 lata temu. Probowałem to odetkac tymi pałeczkami i sie wkurzałem ze nic nie chciało sie odetkac. Zajechałem do lekarza i diagnoza zapalenia ucha, wiec nie lekcewaz tego. Byc moze to początkowe stadium zapalenia ucha i lepiej nie doprowadz do zaawansawonego stadium bo jest to baaaaaaardzo bolące ... Jak zakuje ucho to łzy polecą :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
zapalenie ucha w dziecisntwie wczesnym i póznym miałem bardzooo czesto (bartdzoooo boli :/ ryczałem w poduszke nie raz) ale nigdy mi sie nie objawiało zatkanym uchem... jak miałem to od razu ból przez cała noc az do rana i potem kilka dni na rekonwalescencje

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
ja spie w stoperach i woskowina mi nie odplywa. co jakis czas zatyka mi sie ucho, stosuje wtedy krople Cerumex na rozpuszczenie woskowiny a potem plukanie ciepla woda. pomaga.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kifoza :(

Następny temat

Porada do Fryzury

WHEY premium