SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zasięgam porady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Witam wszystkich,
Otóż od poniedziałku zacząłem regularnie chodzić na siłkę, chciałbym się poradzić. Otóż niestety czas pozwala mi ćwiczyć 4-5 dni od pon do piatku. Weekendy odpadaja i czasami piatki tez. Chciałbym się dowiedziec jak najlepiej rozłożyć trening. Otóż staż na siłce mam bardzo długi ale niestety jak dochodziłem do odpowiedniej formy top wtedy przerywałem trening i tak w kółko. Więc zaczyna znowu od mniejszych ciężarów.
Chciałbym ćwiczyć tak :
Poniedziałek i środa - klata i plecy (3ćw po 4 serie na kazde)
Wtorek i czwartek - biceps, triceps i barki (2ćw po 4 serie na bic i triceps i 3 ćw po 4 serie na barki)
Gdy bede mial wolny piatek to wtedy to samo tylko srode zrobie wolna i trening przesune na czw i piatek.
Co o tym myslicie. Dorzuce do tego kreatyne i moze jeszcze jakies suple. Zalezy mi na zwiekszeniu miesni gdy jestem szczuply.

aha i wieczorami robie 6tke weidera na brzuch, nog nie cwicze bo trenuje pilke nozna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
daj ankietę

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
zapomniales o nogach ;]

i to co z tego ze trenujesz pilke nozna? to nie ma nic wpolnego

zreszta organizaja treningu nalezy do Ciebie, poprostu musisz zaplanowac sobie czas na rozne zajecia, i najwazniejsza diete itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biceps rzecz jasna

Następny temat

góra lub dół klatki

WHEY premium