SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapytanie o odblok po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
Witam,

Kończę cykl:
meta 50mg 1-6
enan 500mg(e5d) 1-12

We wtorek ostatni albo jeżeli jeszcze zostanie odrobina to przed ostatni strzał.

Prosze o informacje jaki zastosować odblok. Posiadam hcg i clom, nie zauważyłem jakiegoś ogromnego zmniejszania się jajek (umiarkowanie się zmniejszyły że tak powiem).

Pozdrawiam,
d4rqu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
Po zakończeniu bicia enana daj hcg 1000 iu e2d, potem clom 50 mg ed przez 3 tyg. Hcg rozplanuj tak, żeby z clomem wejść 10 dni po ostatnim strzale testa. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
hcg bije się nie tylko przy atrofi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
Jajka są trochę mniejsze niż normalnie. Ale jak poznać, że to atrofia? Libido mam teraz zaj**iste. Prosze o wiecej info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57
Hcg ma wiele innego powinnowactwa.Warte świeczki w pct.

Lemme rise again from ashes..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
skint73
Po zakończeniu bicia enana daj hcg 1000 iu e2d, potem clom 50 mg ed przez 3 tyg. Hcg rozplanuj tak, żeby z clomem wejść 10 dni po ostatnim strzale testa. Pozdr


ale to by wychodziło, że hcg powinienem bić równo z ostatnim strzałem enana, a ostatni strzał poszedł wczoraj ... ja hcg będę miał we wtorek dopiero. Mogę od wtorku bić, a po skończeniu cloma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
w ostateczności tak,48 h po ost hcg wtedy sermy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop deca cos jeszcze?

Następny temat

Tren 40 mg ed czy 80 mg e2d?

WHEY premium