SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapuszczanie włosów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
Czy znacie jakieś naturalne, domowe sposoby na przyśpieszenie wzrostu włosów na głowie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2


Podcinanie końcówek nic nie daje, bo włosy rosną od góry, anie od dołu. Jednak dzięki podcinaniu włosy są mocniejsze i ładniejsze, zdrowsze itd. Czytałam o szamponie GrowFast. Ponoć po 4 tygodniach włosy są o 100% dłuższe. Potwierdzony klinicznie, wytestowany i coś tam. Kosztuje ok 90 zł. Nie wiem czy ufać takim rzeczom... ale cena może świadczyć też o jakości. W ogóle to zapuszczam włosy od jakiś dwóch lat i ciągle obcinam. Jutro właśnie wybieram się do fryzjera... straszne ;/

Ins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lato i slonce Wlosy nieco szybciej rosna latem, ale to jedyny "sposob" w jaki mozna przyspieszyc tempo ich wzrostu. Trzeba niestety uzbroic sie w cierpliwosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
może w niewielkim stopniu: capivit a+e, silica, skrzyp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomnialam dodac, ze mozna za to spowolnic wzrost wlosow. Uboga dieta, brak witamin i mikroelementow, stres i infekcje, to wszystko moze wplynac na to, ze wlosy beda rosnac wolniej. Czyli wypadaloby zadbac, zeby tego wszystkiego unikac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
a można sprawić, aby w naturalny sposób włosy stały się ciemniejsze?? Słyszałem że duże dawki witamini b5 powodują szybszy wzrost włosów, paznokci itp, czy to prawda????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
nie licz na oszałamiajace rezultaty,lepiej nie kombinuj z witaminami,co za duzo to nie zdrowo,gdzies w internecie natknelam sie na szampon pobudzajacy cebulki zeby wlosy szybciej rosły,szampon polecany jest dla osob po chemioterapi,kosztuje jakies 50 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie, a co do tego pociemniania włosów.. są na to jakieś metody ?
Jagodko, tylko nie pisz, że nie mam wystawiać na słońce bo zblekną, tylko jeśli jest jakiś konkret sposób to ja bym, chciał go poznać....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Generalnie włosy przyciemnia większość kosmetyków z korą dębu, więc polecam tego typu szampony. Przez długi czas używałam szamponu Yves Rocher - specjalnie do ciemnych włosów. I rzeczywiście, po lecie nie zauważyłam tego, co jest moją największą zmorą - zjaśniałych, rudawych końców. Jednak już od jakiegoś czasu nie mogę nigdzie go dostać, został tylko taki do włosów blond z rumiankiem i do rudych i brązowych z henną. Z konieczności używam tego ostatniego i też działa, włos na całej długości ma lekko czerwonawy połysk. Polecam jednak rozejrzeć się za czymś z korą, chociaż rezultat pojawi się zapewne po jakiś 3 miesiącach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ekhm, no fajnie.....
ale myślałem, że ktoś zna łatwiejszy sposób niż uganianie się po wielkich sklepach (zwłaszcza że żyję w małym miasteczku) za jakimś wyginiętym szamponem ale będe pamiętał, jak coś takiego kiedyś mi wpadnie w oczy, to cool, dzięki
meybe some more advices ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pobudzenie porostu włosów najlepszy(wypróbowany przeze mnie)jest leczniczy wosk...HENNA TREATMENT WAX...kupisz w każdej aptece,opakowania są różnej wielkości , 70g kosztowało 10zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Henna Treatment Wax akurat znam, ale nie wydaje mi sie, zeby jego dzialaniem bylo pobudzenie wzrostu wlosow Wg mnie jest to po prostu odzywka, nawilzajaca i wzmacniajaca wlosy i zapobiegajaca ich wypadaniu. Rzeczywiscie jest rewelacyjna, wiec szczerze ja polecam

Co do przyciemnienia wlosow, to niestety jedyny mi znany sposob to kora debowa wlasnie. Wiem, ze oprocz szamponow mozna bylo kiedys dostac plukanke, takie cos do parzenia, jak ziolka. Ale nadaje sie to tylko do ciemnych wlosow, zeby je jeszcze przyciemnic. Do jasnych pozostaje farba. Sa tez farby naturalne, ziolowe, tzw henny do wlosow. Nie niszcza wlosa, tak jak tradycyjne, chemiczne. Ale jakie kolory sa dostepne, to nie mam pojecia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO Zrobic Z RUmincami Na Twarzy!!!!!!!

Następny temat

dbanie o skórę i włosy podczas urlopu

WHEY premium